İkizler burcu, genel olarak dengesizlik ve ani karar değişiklikleriyle tanınmaktadır. Fakat burçların özelliklerini 2 kelime ile anlatamazsınız. Bu yazımızda sizlere ikizler burcu nedir? İkizler burcu kadınının özellikleri nedir? Sorularını cevapladık.

İkizler burcu nedir?

İkizler burcu, hava grubuna ait burçtur. Gezegeni Merkür olan ikizler burcu, 21 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasında doğan kişilerin burcudur. Genel olarak pratik zekalarıyla ön plana çıkan ikizler burcu, çabuk karar değiştirebilirler.

İkizler burcu, insanlar ile kolayca anlaşabilir. Genellikle espirili yaklaşımıyla insanları kendine çekmeyi başaran ikizler burcu, aynı zamanda hazırcevap bir kişidir. İkizler burcu genellikle bir şeyleri yapmaktansa onlar hakkında konuşmayı tercih ederler. İkizler burcu balık ve başak burçları ile pek fazla anlaşamaz. Eğer kendini düşünüyorsa, çok fazla dengesiz hareketler sergilerken, aynı zamanda olayları çarpıtmaya meyilli kişilikleri vardır.

Sürekli hareket halindedir. Bir çok olasılığı aynı anda düşünürler, spontane davranışlarının arkasında bile bir plan yatmakta. Genelikle bir grup içerisinde ilgi odağı olmayı severler. İlgi odağı olurken de yaratıcılığını ve renkli kişiliğini ortaya koyarlar.

Aşk hayatında ise inanılmaz bir dengesizlik söz konusu. Bir gün istediğini diğer gün istemeyebilir. İlişkinin her adımında mantık arayan ikizler burcu, ilişkisinde daha çok sohbet etmeyi sevmekte. Fakat ileriki yaşlarda bu mantığı bir kenara atıp, daha duygusal ve kırılabilecek bir yapıda olacaklar.

İkizler burcu kadını özellikleri nedir?

İkizler burcu kadını sapyoseksüel eğilim gösterebilmektedir. Sapyoseksüellik, bir kişinin zeka seviyesine aşık olmaktır. İkizler burcu kadını tamamiyle mantık evlilikleri yapmak ister. Çünkü duygular onlar için 2. hatta 3. sırada bile olabilmektedir. İkizler burcu kadını, genellikle sevimli bir yapıdadır. Fakat oklar kendisine çevrilince ise o sorundan sıvışmayı da iyi bilirler. Hava elementi burcu olan ikizler burcu kadınını herhangi bir yere kıstıramazsınız, sınırlayamazsınız. İkizler burcu kadınları özgürlüklerine düşkünlerdir.

İkizler burcu kadınını mutlu etmek istiyorsanız, onun fikirleriyle sizin fikirlerinizin uyuşması gerekmektedir. Eğer hayata dair bu fikirleriniz uyuşmuyorsa, o kişiye elveda diyebilirsiniz. Çünkü siz demeden önce o size elveda diyebilir. Her zaman yeniliği ve değişimi seven ikizler burcu kadını, alışveriş yapmayı severler. Fakat pahalı kıyafetler, lüks saatler takmazlar. Cömert bir kişiliğe sahip ikizler burcu kadını, etrafındakilerin neye ihtiyacı varsa onu bulup, ihtiyacı olan şeyi o kişiye vermek isterler.

İLGİLİ MAKALE  Terazi burcu olan ünlüler. Burcu Esmersoy tam burcunun kadını, Tarkan ise burcunun özelliklerinden uzak

İkizler burcu kadını genellikle hayatı hızlı yaşamak ister. Bu yüzden hep bir telaş içindedir. İletişimi yönetmeyi severler, genellikle konuşmanın gidişatı hep onların elinde olmaktadır. Sadece iletişim konusunda değil, her türlü konuda iplerin onların elinde olmasını isterler. Eğer ipler onların elinde değilse bile bir şekilde o ipleri eline alacaklardır. Bu özellikleri sayesinde ise iyi bir yönetici olmaktadırlar. Eğer ikizler burcu kadınına herhangi bir baskı uygulayacaksanız, bir kez daha düşünmenizi tavsiye etmekteyiz. Çünkü ikizler burcu kadını herhangi bir baskıya karşı çok büyük çıkışmalarda bulunabilir.

İkizler burcu kadınları gururludur. Kendi gururlarından en ufak bir taviz bile vermemekteler. Bu yüzden onu aşağılarsanız sizden intikam alacaktır ya da orayı terk edip karşısındakini yanlızlığa mahkum edecektir. Bu gururları bazen kendi aleyhine olabilmektedir. Ancak gururları her şeyden önce gelmektedir.

X