Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in kimsenin bilmediği bir çocuğu daha ortaya çıktı. Daha önce Dilan Çıtak’ın kızı olduğu ortaya çıkarken, İbrahim Tatlıses’in bir kızı daha olduğu ortaya çıktı. İdo Tatlıses ve Dilan Çıtak kardeşlere bir kardeş daha eklendi. Oğlu İdo Tatlıses’in Yasemin Şefkatli ile olan evliliğinin ardından düğününde gelinine taktığı altın kemer dolayısıyla pek çok kez gündeme gelen İbrahim Tatlıses’in Gülşen adında bir kızı daha olduğu ortaya çıktı. Yıllardır Gülşen adındaki kızının adını bile anmayan İbrahim Tatlıses, kızı Gülşen’i yıllarca bakın nerede gizledi. İşte konuyla alakalı tüm gerçekler…

İbo Tatlıses’e bir kız çocuğu daha

Geçirdiği saldırısı sonrasında uzunca bir dönem tedavi gören İbrahim Tatlıses, tedavisinin tamamlanmasının ardından hızlıca iyileşti ve televizyon hayatına tekrar adım attı. Daha evvel Dilan Çıtak adında bir kızının olduğu ortaya çıkan İbrahim Tatlıses’in bilinmeyen bir kızının daha olduğu ortaya çıktı. İddiaya göre İbrahim Tatlıses’in Gülşen adında bir kız çocuğu daha bulunuyordu, fakat Gülşen herhangi bir fotoğrafı olmaması yıllarca medyadan saklanmasına neden olmuştu. Sadece babasıyla olan çocukluk fotoğraflarının ardından Gülşen sessizliği bozarak sosyal medya hesabından babası İbrahim Tatlıses ile birlikte çekildikleri fotoğrafı paylaştı ve sessizliği o fotoğrafla bozmuş oldu. Kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan bu fotoğraf, Gülşen hakkında birçok soru işaretlerinin olmasına neden oldu. Peki ya Gülşen babasından uzakta mı büyümüştü yoksa, her zaman yanındaydı da magazinin mi haberi yoktu?

Gülşen Tatlıses kimdir?

İbrahim Tatlıses’in kız olduğu iddia edilen Gülşen Tatlıses, imparatorun en sevdiği çocukları arasında yer aldığı söyleniliyor. Sosyal medyada babası İbrahim Tatlıses ile fotoğraflarını paylaşarak adeta ben de varım diyen Gülşen Tatlıses’in kim olduğu oldukça merak edilen konular arasında. Medyadan uzak bir yaşam süren Gülşen Tatlıses hakkında henüz net bir bilgi yer almıyor.

Dilan Çıtak kimdir?

2 Aralık 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Dilan Çıtak, babası İbrahim Tatlıses’in kariyerinden giderek, müzik hayatını seçti. 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde yarı burslu okuyarak, müzik hayatına girişini küçük yaşlarda yaptı. O yıllarda piyano ve keman dersleri almaya başlayan Dilan Çıtak, 2 sene keman 4 sene de piyano çaldı. Akabinde piyano ile yollarını ayıran Dilan Çıtak, keman çalmaya devam etti. Okul hayatı boyunca koroda ve müzikallerde her zaman yer alan Dilan Çıtak, caz orkestralarında solistlik yaptı. Aynı zamanda müziğin yanı sıra da Pera’da tiyatro oyunculuğu eğitimi aldı. 2011’de dil ve müzik eğitimi için Amerika’ya giden Dilan Çıtak “Berklee College Of Music” öğrencilerinden oluşan dev kadroda yer alarak büyük sahnelerde konser verebilme şansına erişti. Bir yıllık müzik eğitimini tamamladıktan sonra ülkesine tekrar geri dönerek, İTÜ İngilizce müzikoloji bölümünü kazanarak eğitimine devam etti.

İLGİLİ MAKALE  İbrahim Tatlıses'in çocukları kimlerdir? İbrahim Tatlıses'in kaç çocuğu var?

İdo Tatlıses Kimdir?

15 Şubat 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı ve Dj’dir. İbrahim ve Derya’nın oğlu kısaltmasıyla ‘İdo’ lakabını alan İdo Tatlıses, ara ara medyadan görülmesiyle bilinmektedir. Bir dönem oldukça fazla kilolarıyla başı belada olan İdo, yurt dışına giderek zayıflamış ve birçok estetik yaptırarak ülkesine dönmüştür. Yasemin Şefkatli ile uzun yıllardır ilişkisi olan İdo Tatlıses, 2021 yılının yazında Yasemin Şefkatli ile dünya evine girerek, görkemli bir düğüne imza attılar. Düğün sonrasında magazin gündeminden düşmeyen ikili şimdilerde sessiz bir evlilik hayatı yaşamayı tercih ediyor.

İdo Tatlıses’in müzik çalışmaları

Albümleri

 • Sonsuz Teşekkürler (2014)
 • Çünkü (2021)

Single’ları

 • “Satır Satır” (2014)
 • “Kaç Kere” (2015)
 • “Marifet” (2015)
 • “İşimi Bilirim” (2016)
 • “Ya Da Boşver” (2017)
 • “Sen” (2018)
 • “Bileklerime Kadar Acıyo” (2018)
 • “Olmadı” (2019)
 • “Buluşacaktık” (2020)
 • “Kehanet” (2021)