Hayatın büyük bir bölümünü yakından ilgilendiren burçlarda bu hafta oldukça sıra dışı olaylar silsilesinin yaşanması bekleniyor. 23 – 26 Nisan tarihleri arasında hayatının büyük bir bölümünde değişime gidecek olan burçlar açıklandı. Bu burçlardan bazıları gelen değişime hoş görüyle davranırken bazıları ise hayatını farklı bir noktaya evirmek isteyecek. Gelen olaylar fırsat da olabilir büyük bir kaçış noktası da. Önemli olan olaylar silsilesini doğru yorumlayabilmekte gizli. Sosyal hayattan aile hayatına, iş hayatından kişisel yaşama kadar her alanda karakterin oluşmasına yardımcı olan burçlar, gökyüzünde meydana gelen değişimler dolayısıyla farklı tutum ve davranışlar göstermeleri mümkün olabiliyor. Bu durumlardan en az hasarla kurtulmak için burç yorumlarını takip etmeli, yaşanacak krizleri fırsata çevirebilirsiniz. İşte 23- 26 Nisan aralığında hayatı tepe taklak olacak burçlar…

23-26 Nisan’da bu burçlar dikkat etmeli

Hayatın büyük bir bölümünde etkilerini gösteren burçlar, kişinin nasıl bir kişiliğe bürüneceği bazı durumlarda tetiklerken getirdiği etkiler bir hayli fazladır. Bu etkilerden doğru yararlanabilmek de oldukça önemlidir. Gökyüzünde meydana gelen çarpışmalar, burçların ev değişikliği, güneş ve ay tutulmaları dolayısıyla burçların etki alanlarında azalma ya da artma durumları gözlemlenebilmekte. işte 23-26 Nisan’da hayatında değişimlerin olacağı o burçlar…

Terazi burcu

21 Eylül 21 Ekim tarihleri arasında doğan kişiler terazi burcuna mensuptur. Terazi burçları genel özellikleri itibarıyla mantığıyla hareket eden kişilerdir. Mantıklarıyla her konuyu halledebileceğini düşünen terazi burçları, bazı durumlarda mantığını kullanmaya çalışırken hayatında bazı insanları kaybetmesine neden olmaktadır. Rasyonel bir kafa yapısına sahip olan terazi burçları, konular karşısında farklı reaksiyonlar göstermeleriyle de meşhurdur. Bu tavırlarının farkında olmayan terazi burçlarının kendilerini haklı görme huyları da bulunmaktadır. Hemen hemen her konuda bilgi sahibi olduğunu düşünen terazi burçları, bilse de bilmese de yorum yapmaya da ayrıca bayılır. 23 Nisan itibarıyla kurdukları iş düzeneklerinde büyüklü küçüklü problemler yaşaması ihtimalinde olan terazilerin bu süre zarfında kontrollü gitmelerinde büyük önem bulunuyor. Kriz sürecini doğru ve istikrarlı bir şekilde tamamlayamazlarsa iş hayatlarında büyük bir kayıp yaşayabilirler. Terazi burçlarına naçizane tavsiyemiz, karşı tarafı da dinleyin ve olaylara karşı iyi sentez yapın.

İLGİLİ MAKALE  Zodyağın en çapkın burçları belli oldu! Bu burçlardan kesinlikle uzak durun

Başak burcu

23 Ağustos – 23 Eylül tarihleri arasında doğan kişiler başak burcuna mensuptur. Başak burçları genel özellikleri itibarıyla başarılı olan başarısıyla övünmesi seven kişilerdir. Düzenli ve istikrarlı bir çalışma başak burçlarının benliklerinde bulunmaktadır. Bu istikrarlı çalışmaları başak burçlarının, çalışkan olmalarının en etkili özellikleri arasında yer almaktadır. İkili ilişkilere önem veren başak burçlarının sosyal çevresi bir hayli kalabalıktır ve sosyal çevresiyle etkinlikler yapmaya bayılır. Fakat 23 – 26 nisanda yaşanacak olaylar onları sosyal çevrelerinden vuracak ve en yakın gördüğü insanla sürtüşme yaşayacak. Egosunu ortaya koymazsa aralarındaki problem büyümeden geçecektir. Başak burçlarına naçizane tavsiyemiz, egonuzu bir kenara bırakın ve insan kaybetmemeye özen gösterin.

Kova burcu

22 Ocak – 19 Şubat tarihleri arasında doğan kişiler kova burcuna mensuptur. Kova burçları genel özellikleri itibarıyla sıcakkanlı ve güler yüzlü insanlardır. Bu özellikleri dolayısıyla sosyal hayatlarında oldukça fazla sevilen kova burçlarının kadın ve erkeklerde yarattığı etkiler bir başkadır. Kova erkeği çok daha asi ve net cümleler kurmayı tercih ederken, kadın kovalar daha dışa dönük ve sosyalleşmeyi sevmektedir. 23-26 Nisan dışa dönük olan kova burçlarını etkisi altına alarak, güvendiği bir insanla aralarında büyük bir problemin yaşanmasına neden olacak. Bu problem dolayısıyla kova burçları bir hayli kırılacak ve olayın etkisiyle radikal kararlar alma seviyesine gelecek. Kova burçlarına naçizane tavsiyemiz, herkesi kendiniz gibi görmeyin ve kişilere değer verirken öncelikle ‘tanımanız’ gerektiğini unutmayın.