Geçtiğimiz yıl içerisinde hizmete açılan ve bünyesinde yayınlanan bazı içerikler sayesinde herke tarafından büyük ilgi toplayan Exxen platformu, henüz istediği kadar kişiye erişebilmiş durumda değil. 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan platform olan Exxen hakkında bilinmeyen ve insanların h-merak ettiği birçok konu bulunuyor. Güncel Exxen üyelik ücretleri ve nasıl üye olunacağına dair sorulan sorular devam ederken, Exxen ise bu bilgilerin öğrenilmesi ile yaygınlaşmaya devam ediyor.

Exxen nedir?

Exxen, 1 Ocak 2021 tarihinden beri  hizmet veren bir dijital içerik platformudur. Dijital içerik platformu Exxen bünyesinde birçok farklı ieçrik bulunuyor. Dizilerden talk show gibi programlara birçok farklı türde içerik sunan Exxen, Acun Ilıcalı tarafından 2020 yılında duyuruldu ve Exxen 2021 yılı ile birlikte hayatlarımıza dahil oldu. Ücretli bir içerik platformu olan Exxen, telefonlardan, tabletlerden ve bilgisayarlardan ulaşabileceğiniz bir platform. İçeriklere erişmek ve bünyesindeki içerikleri takip etmek için ise Exxen’e üye olmanız gerekiyor.

Exxen’e nasıl üye olunur?

Exxen dijital içerik platformuna üye olmanız için yapmanız gereken işlem çok basit. Exxen resmi internet adresine tıklamanız ve burada açılan ekranda kişisel bilgilerinizi kullanmanız gerekiyor. İlk kez üye olacak kişiler için ücretsiz bir deneme sunumu sunan Exxen’e üye olarak isterseniz direkt olarak ücretli üyelik alabilir, isterseniz de ilk 7 gün yalnızca 1 TL olan deneme sürümü ile deneyebilirsiniz. Exxen’e üye olmak için izlemeniz gereken adımlar ise şu şekilde:

  • Exxen resmi internet adresine gidin
  • Üye ol butonuna tıklayın
  • Burada çıkacak olan ekrana adınızı, soyadınızı ve  e-posta adresinizi yazın
  • Daha sonra telefon numaranızı yazın ve şifrenizi belirleyin
  • Üyelik tipinizi seçin, sizin için en uygun üyeliği bu şekilde seçme imkanınız olacak
  • Üyelik tipinize en uygun olduğunu düşündüğünüz üyelik paketini seçin
  • Daha sonra ise ücretli üyeliğinizin tamamlanması için ödeme bilgilerinizi paylaşarak üyelik işlemini tamamlayın

Exxen üyelik ücreti ne kadar?

Exxen platformunda kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüz üyelik tip ve paketlerine uygun birer aylık ödeme ücretleri bulunuyor. Seçeceğiniz paketlere göre aylık ücretiniz artıyor ya da azalıyor. Üyelik paketleri ise ikiye ayrılıyor. Reklamlı ve reklamsız paketlerden dilediğinizi seçebiliyor ve bu şekilde üyelik hizmeti alıyorsunuz. İşte Exxen üyelik çeşitleri ve ücretleri:

İLGİLİ MAKALE  Netflix üyeliği nasıl iptal edilir? En kolay çözüm!

Reklamlı üyelik

Exxen platformunda televizyon deneyim sunan reklamlı üyelikler bulunuyor. Bu üyelik çeşidinden ücret daha düşük oluyor ancak kullanabileceğiniz imkanlar da buna bağlı olarak kısıtlanıyor. Reklamlı üyelik sahiplerinin içerikleri indirme erişimleri bulunmuyor. Aynı zamanda içerikleri izlerken aralarda bulunan reklamlar da üstüne ekleniyor ve tıpkı televizyondan takip eder gibi içerikleri takip ediyorsunuz. Exxen reklamlı üyelik ücreti ise 19,90 Türk Lirası. Reklamlı üyeliği yıllık olarak aldığınızda ise ortalama olarak ay başına 16,60 Türk Lirası ücreti ödemiş oluyorsunuz ve 1 yıl bu üyeliği kullanıyorsunuz.

Reklamsız üyelik

Exxen platformunda yer alan başka bir üyelik çeşidi ise reklamsız üyelik. Reklamsız üyelik çeşidini tercih eden bireyler izledikleri içeriklerde reklamlar ile karşılaşmıyor ve indirme seçeneklerinden faydalanma imkanları bulunuyor. Diğer dijital içerik platformlarında yer alan bu üyelik çeşidi için Exxen tarafından belirlenen ayık üyelik ücreti ise 29,90 Türk Lirası. Reklamsız Exxen üyeliğinden yıllık olarak faydalanmak isteyen bireyler için ise bu tip üyelik ücreti ortalama olarak 24,90 Türk Lirası aylık ürete denk geliyor ve bu şekilde 1 yıl üyeliğinizi kullanabiliyorsunuz.

Exxenspor üyelik ücreti

Exxen’de yer alan bir başka üyelik çeşidi ise Exxenspor üyeliği. Bu şekilde Exxen bünyesinde yayınlanan spor müsabakalarını ve spor içerikleirni takip edebiliyorsunuz. Ülkemizde yayınlanan Avrupa futbol müsabakaları bu platformda yayınlanıyor. Exxenpor üyeliği ise aylık olarak 54,80 Türk Lirası kadar bir ücrete sahip.