Kişinin karakterinin oluşumunda bir hayli etkileri fazla olan burçların, birbirinden farklı özellikler taşıması haliyle kişilerinde birbirinden farklı karakterler içerisinde olmasına neden olmaktadır. Bu özellikleri birbirinden ayıran ve kişiler üzerinde spesifik özellikler barındıran bazı durumlar bulunmaktadır. Bu durumlar sayesinde diğer kişilere nazaran ön plana çıkma durumları gerçekleşirken haberimizin bu bölümünde zodyağın en sadık burçlarını inceleyeceğiz. İşte eşine ve ilişkisine en sadık 3 burç…

Bu burçlar eşine bir hayli sadık

Hemen hemen her burcun ilişkilere bakış açısı birbirinden apayrı olurken bazı burçlar bu bakış açılarıyla bir miktar daha ön plana çıkıyor. İlişkilerinde her zaman partnerinin sözünü dinlemeyi seven ve karşılıklı konuşma gerçekleştirerek karşılarına çıkan tüm problemleri kısa süre içerisinde çözüme kavuşturan bu burçları inceleme altına alacağız. İlişkilerinde her zaman sadık ve karşısındaki kişiye her daim bağlı olan burçları şu şekilde sıralayabiliriz;

Oğlak burcu

22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasında doğan kişiler toprak grubuna mensup olan oğlak burcudur. Oğlak burçları genel özellikleri itibarıyla her zaman kendi düşünceleri doğrultusunda hareket eden ve bu düşüncelerini doğru ya da yanlış olması önemsiz dayatmayı seven kişilerdir. Oğlak burçlarının kararlarını ya da seçimlerini sorgulamak her baba yiğidin harcı değildir. Olaylara karşı oldukça nesnel ve açık bir gözle bakarlar. Sosyal hayatın içerisinde olmayı pek sevmeyen oğlak burçları, arkadaşlarına karşı mesafelidir. Kendi içerisinde binlerce sır taşıyan oğlak burçlarının, bu sırlarını kendinden başka kimse bilmez ve kimseyle hiçbir problemini paylaşmaz. Dünya geneli itibarıyla yapılan araştırmalar sonucunda dünyanın en sadık burçlarının arasında şüphesiz ilk sırada oğlak burcunun geldiği belirlendi. Bilhassa oğlak burcu erkeği sevgilisine güvenmeyi ve sevgilisinin  de ona fazla güvenmesini ister. Kartlarını bu noktada açık oynayan oğlak burcu, sadakatini ispatlama gayreti içerisinde bulunmaz. Kimseye göstermediği taraflarını hayatına aldığı kadına göstermesiyle karşısındaki kişi durumun ne olduğunu oldukça sağlam bir şekilde kavrar.

Koç burcu

21 Mart ve 20 Nisan tarihleri arasında doğan ve ateş grubuna mensup olan kişiler koç burcudur. Koç burçları genel özellikleri itibarıyla hemen hemen her işlerini kendileri halletme eğiliminde olan ve hiçbir dış güce ihtiyacı olmayan kişilerdir. Kendi yağında kavrulmaya bayılan koç burçları her konuda özgürdür. Özgürlüğünün kısıtlanması durumunda büyük bir tepki ile karşılaşmanız mümkündür. Erkek ya da kadın koçların herhangi bir ilişkiye başlamaları durumunda farklılaştığını gözlemlemek mümkündür. Hayata karşı çok daha pozitif bakmaya başlayan koç burçları kendilerini, ilişkilerine adarlar. Duygularını oldukça yoğun ve fazlaca yaşayan koç burçlarının bu nedenle en özeli ilişki yaşadığı kişi olur. Partnerine dünyanın en mükemmel insanı olduğunu mütemadiyen hissettiren koç burçlarının güvenini sarsacak herhangi bir durumun içerisinde bulunması ilişkinin direkt olarak bitmesine neden olacaktır.

İLGİLİ MAKALE  2022 yılının en kıskanç burçları belli oldu! Bu burçlardan uzak durun

Akrep burcu

21 Ekim 21 Kasım tarihleri arasında doğan kişiler su grubuna mensup olan akrep burcudur. Akrep burçları genel özellikleri itibarıyla düşüncelerine fazlaca önem veren ve genellikle kendi istediğinin olmasını dileyen kişilerdir. Yapılan araştırmalar sonucunda sadık burçlar arasında yerini alan akrep burcu, belirsizlik ve şüphe içerisinde olmadığı her ilişkide fazlaca mutludur. Akrep burçları için aşktan önce mutluluk gelmektedir. Güven hissetmediği hiçbir ilişkiyi yürütmeyeceği gibi ilişki içerisinde güveninin sarsılması durumunda akrep burcunun çok farklı bir yüzüyle karşı karşıya kalır. İlişki içerisinde gelgitlerin yaşandığı durumlarda, ilişkisini bitirmeden herhangi bir kişiyle iletişime geçmeyen akrep burçlarında kendilerine saygıları da fazladır. Güven duymayı ve güvenilmeyi, aşkın temelinin güvene dayanılması gerektiğine dair büyük bir inancı bulunmaktadır.

X