Karakterin oluşumunda oldukça etkili olan burçlar, kişinin sosyal hayatında aile hayatına, iş hayatından kendi iç dünyasına kadar hemen hemen her konuda kişiye bir yol haritası çizmektedir. Bu bağlamda kişiliğin oluşumunda etkili olan burçlar, gökyüzünde meydana gelen olaylar dolayısıyla pek çok farklı değişikliklerin yaşanmasına da kapı açıyor. Burçların gezegenler arası ev değişikliği, gökyüzünde meydana gelen çarpışmalar, ay tutulması derken son dönemlerde etkilerini bir hayli fazla göreceğimiz güneş tutulması birçok kişinin hayatında irili ufaklı değişimlerin oluşmasına neden olacak. Güneş tutulmasıyla birlikte bazı burçlar kötü bir serüvene başlangıç yaparken bazıları da hayatlarının bambaşka bir dönemine girecek. Peki güneş tutulmasından nasibini alacak burçlar hangileri?

Güneş tutulmasına dikkat!

Güneş tutulmasının yaklaşmasıyla birlikte günlük olarak pek çok kişinin hayatında belli başlı değişimlerin olacağını gözlemlemek mümkün olacak. Güneş tutulmasıyla birlikte burçların değişime uğraması haliyle, kişileri de etkileyecek ve en yakın tanıdığınız insana dair artık herhangi bir yorum da bulunamayabileceğiniz olayların içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Güneş tutulmasıyla birlikte gökyüzünde meydana gelen değişimler, kişilere direkt yansıyacakken güneş tutulmasında hangi günlere önem verilmesi gerektiğine gelin birlikte bakalım…

25 Nisan pazartesi: 25 Nisan pazartesi günü, düşüncelerinizin ucu biraz daha açık bırakmanız yararınıza olacaktır. Hiçbir şeyi zorlamayın ve kendi özgürlüğünüzün tadını çıkarın.

26 Nisan salı: 26 Nisan salı günü itibarıyla duygusal bir boşluğa düşebilirsiniz, duygularınızın bilincinde olarak davranmanızda fayda görünüyor.

27 Nisan çarşamba: 27 Nisan çarşamba günü itibarıyla ruhsal bir farklılığa gireceksiniz. Fedakarlık ve vefa bugün peşinizi bırakmayacak

28 Nisan perşembe: 28 Nisan perşembe günü itibarıyla beklenmedik değişiklikler hayatınıza girecek fakat aceleci davranmayın.

29 Nisan cuma: 29 Nisan cuma günü itibarıyla ani risklere ve borçların altına girmeyin.

30 Nisan cumartesi:  Bilhassa boğa burcundaki tutulma, boğa burcunun ekonomik olarak hassas davranması gereken konular arasında yer almalı.

Güneş tutulmasına yaklaştığımız şu günlerde bu iki burç temkinli olmalı

Balık burcu

20 Şubat ve 20 Mart tarihleri arasında doğan ve su grubuna mensup olan balık burçları genel özellikleri itibarıyla diğer burçlara nazaran çok daha alıngan ve hassas bir yapıya sahiptir. Hemen hemen her konuya çok fazla hassas yaklaşan balık burçlarının kalbi bir çırpıda kırılabilir. Kalbi kırıldığında karşı tarafa da belli etmeyen balık burçları kendi kendine depresyona girerler ve tüm sosyal hayatını bir gecede ani bir kararla bitirirken ani bir kararla tekrar eski günlere dönebilirler. Bu gelgitli olma durumu balık burçlarını bir hayli yoran bir durum olsa da, iyileştirmek için ekstra bir çaba sarf etmek balık burçları. Sanki bir bakıma mutludurlar bu duygusal değişimleri dolayısıyla. Güneş tutulmasının yaklaşmasıyla birlikte haftayı çok daha hassas ve kırılgan geçirecek olan balık burçları, bu günlerde çok fazla sosyalleşme girişimlerinde bulunmamalı. Sosyallikten ziyade, ruhsal konulardaki inancınıza yönelmeli ve biraz daha kendi iç benliğinizi sorgulamalısınız. Sorgulamaların yanı sıra dengesiz tavırlar da sergileyebilirsiniz, ay giderek azalıyor ve 27 Nisan ve sonrası için beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

İLGİLİ MAKALE  14 Nisan Perşembe günü burçları neler bekliyor? Yer yerinden oynayacak

Boğa burcu

21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğan kişiler boğa burcuna mensuptur. Boğa burçları genel özellikleri itibarıyla rahat görünen ve rahat tavırlar sergilemekten çekinmeyen kişilerdir. Boğa burçlarının bu düşüncesiz tavırları esasında büyük bir yanılgıdır. Sevdiği insana inanılmaz değer verir boğa burcu ve karşısındaki insanı oldukça fazla düşünür. Bu özelliğini sadece çevresindeki kişiler bilir.30 Nisan’da boğa burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması, haliyle en çok etkisini boğa burçları üzerinde gösterecek. Boğa burcunda olacak güneş tutulması sonrasında boğa ve yükselen boğa burçlarını ekonomik açıdan farklı bir süreç bekliyor olabilir. İş hayatınıza önem göstermeli ya da şu sıra gelecek olan iş tekliflerine çok daha ince düşünerek karar vermelisiniz.