Akbank, mobil kanalından online bir şekilde müşteri olanlar için yeni bir kampanya başlattı. Akbank tarafından yapılan kampanya açıklamasında, Akbank Kartı ile 30 Nisan 2022’ye kadar yapılacak her internet alışverişine %2, aylık 75 Türk lirasına, toplam 900 Türk lirasına varan chip-para hediye verileceği belirtildi. Kampanya 30 Nisan tarihinde son bulacak.

Kampanya ilk kez Akbanklı olanlar için geçerli

Akbank’tan yapılan açıklamaya göre, mobil kanalından online bir şekilde müşteri olanlar için hazırladıkları bu kampanya ile internetten yapacakları alışverişiler için 900 Türk lirasına varan chip-para hediye edilecek. Bu kampanyaya katılabilmek için de internet alışverişine uygun bir Akbank Kartınızın olması gerekiyor. Ancak bu kampanyaya katılabilmek için belli şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Akbank’ın 900 Türk lirası hediye kampanyası koşulları nelerdir?

Akbank’ın yeni müşterilerine sunmuş olduğu bu kampanya, 30 Nisan 2022 tarihine kadar geçerlidir. Bununla beraber kampanyadan 1 ile 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında ilk kez Akbank Mobil kanalından Akbank müşterisi olmuş ve müşteri edinim süreci içerisinde dijital kullanım özellikli Akbank Kart başvurusu yapmış ve dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık banka kartı sahibi müşteriler yararlanabilecektir. Eğer bu kriterleri sağlayamıyorsanız, maalesef Akbank’ın sunmuş olduğu bu kampanyadan yararlanamıyorsunuz. Kampanya kapsamında ilgili koşulları sağlayan müşterilerin dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık Akbank Kart’ı ile yapacakları her internet alışverişine yüzde 2, aylık 75 Türk lirasına, toplam 900 Türk lirasına varan chip-para hediye edilecektir.

Akbank’ın sunmuş olduğu bu kampanya, müşteri bazındadır. Müşteri kampanya kapsamındaki 1 takvim ayı içerisinde minimum 75 Türk lirası, maksimum 900 Türk lirası değerinde chip-para kazanacaktır. Bütün bunlar ile beraber de Axess, Wings, Free, Neo, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlar ile yapacağınız alışverişler bu kampanya kapsamında değildir. ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapmış olduğunuz harcamalar da bu kampanya kapsamına dahil edilmemektedir. Aynı gün ve aynı iş yerinden yapılan işlemler kampanya kapsamına alınacaktır. Ancak bu işlem de o iş yerinden yapacağınız ilk işlem olmalı.
Hak edilmiş olan chip-paralar, Akbank müşterisinin kampanya koşullarını yerine getrimesi ardından kısa bir süre içerisinde Akbank Kartına yükleniş olacaktır. Ancak kampanya kazanımı sırasında kart ve karta bağlı olan hesapların hepsinin, kullanıma açık bir şekilde olması gerekmektedir. Eğer kampanya kazanımına dahil olan kart veya o karta bağlı olan hesap o an kullanıma kapalı ise müşteri bu kampanyadan elde edeceği chip-paraları alamayabilir. Bu yüzden kartınız ile ilgili sorunların olmamasına özel gösterin. Bütün bunlar ile beraber yapılacak olan iade ve değişim işlemlerinde, kazandığınız chip-paralar geri alınacak ve bir daha bu kampanyaya katılamayacaksınız. Kısacası harcıyayım sonra iade ederim hareketi, sizi kampanya dışına itecektir.