Doğduğumuz gün itibarıyla belli olan burçlar kişinin karakterinin oluşumunda büyük etkileri bulunmaktadır. Bu etkiler kişinin sosyal hayatından aile hayatına, iş hayatından kişisel hayatına kadar pek çok konularda etkilerini göstermektedir. Tüm bu etkiler aynı zamanda, gökyüzünde meydana gelen çarpışmalar burçların ev değişikliği başta olmak üzere güneş ve ay tutulmalarıyla da yakından ilgilenerek çeşitli değişikliklerin oluştuğunu gözlemlemekteyiz. Bu değişimler kişinin varoluşsal kimliğini yakından ilgilendirirken, olağan değişimlerden de etkilenmelerine neden olmaktadır. Kişi sosyal hayatında çok daha tutumlu olabilmesi için, günlük olarak burç yorumlarını takip etmeli ve oluşabilecek herhangi bir duruma karşı önceden bilgi sahibi olmalıdır. 8 – 12 mayısta bakın hangi burçları ne gibi olaylar bekliyor…

8 – 12 Mayıs’a çok dikkat!

Kişinin karakterinin oluşumunda oldukça büyük etkisi olan burçlarda bu hafta sıra dışı olaylar silsilesinin yaşanacağı konuşuluyor. Gökyüzünde meydana gelen değişimlerden 8 – 12 mayıs itibarıyla bazı burçların hayatlarında büyük değişimlerin olabileceğinin haberini vermek gerekiyor. Önümüzdeki şu günlerde hayatınıza dair değişimlerin çok sık bir şekilde rastlanacağını dile getirirken geriye dönüşlerin olabileceğinin bilgisini verelim. İşte 8 – 12 mayıstan bir hayli etkilenecek o burçlar…

Yengeç burcu

23 Haziran ile 22 Temmuz tarihleri arasında doğan kişiler su grubuna mensup olan yengeç burcudur. Yengeç burçları genel özellikleri itibarıyla diğer burçlara nazaran çok daha duygusal ve gözleri dolu dolu olan burçlardır. Sosyal hayatları epey güçlü olan yengeç burçları, arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi ve genellikle herkesin iyi olmasını istemektedir. Yengeç burçları aynı zamanda her alanda başarılı olmayı ve başarıları dolayısıyla çevresindeki tüm insanları kıskanmayı da iyi bilirler. Hırslarına yenik düştükleri anlarda çirkinleşirler ve o noktada yapamayacakları bir şey de kalmaz. Yengeç burçlarına direkt olarak güvenmek doğru değildir.  8 – 12 mayıs tarihlerinde yengeç burcu kadın ve erkeği sosyal hayattan kendilerini soyutlamak isteyebilir. Dikkat çekmekten bu tarihler arasında hoşlanmayabilirsiniz. Bu süre zarfında inzivaya çekilmek sizin için çok daha fazla hayırlıdır. Yengeç burçlarına tavsiyemiz biraz daha sakin ve relaks bir hafta geçirmeniz.

Aslan burcu

22 Temmuz-23 Ağustos tarihleri arasında doğan kişiler ateş grubuna mensup olan aslan burcudur. Aslan burçları genel özellikleri itibarıyla kendinden emin ve güçlü insanlardır. Söylediklerinin nereye gittiğinden emin olan aslan burçlarının kendilerine has bir tavırları bulunmaktadır. Elbette yükselen burcun da bir hayli önemli olduğunu düşündüğümüzde her aslan burcu birbirinden farklı özellikler göstermektedir. Fakat genel itibarıyla aslan burçları için, istediğini alan ve istediğini almak için gereken çabayı gösterdiğini dile getirdiğini söylemek mümkündür. Aslan burçları aynı zamanda en iyi olmayı ve kendilerinden konuşulmayı seven kişilerdir. 8 – 12 mayısta aslan burçları, kendilerini bir hayli yorgun hissettikleri döneme girecekler. Planladıkları pek çok programı gerçekleştiremeyecekler ve bu durum tuttuğunu koparan aslan burçları için bir hayli zorlayıcı olacak. Aslan burçları önümüzdeki günlerde biraz daha sakin ve bu durumun geçici olduğunu bilerek geçirmesinde fayda görünüyor.

İLGİLİ MAKALE  Bu burçlar ne olursa olsun 'sevmekten' asla vazgeçmiyor! Aşkı doruklarda yaşayan 3 burç

Başak burcu

23 Ağustos – 23 Eylül tarihleri arasında doğan kişiler başak burcuna mensuptur. Başak burçları genel özellikleri itibarıyla iletişim yönü kuvvetli ve sosyal hayatına önem veren kişilerdir. İletişimini her manada sıkı ve canlı tutmaya çalışan başak burçları başarılı olmayı, başarılı olmak için gereken özveri ve çabayı sarf etmekten oldukça mutlu olurlar. Başarı noktasında kıskançlıkları bulunur. Yaşadıkları bu kıskançlık kötü manada olmasa dahi en iyisinin kendileri olmasını isterler. 8 – 12 mayıs tarihleri arasında başak burçlarının inançlarında belli belirsiz bazı değişimlerin olduğunu söylemek doğru olacaktır. Sosyal çevrenizle aranızda bir takım sıkıntılı süreçlerin oluşabileceğini dile getirmekte fayda görünüyor. Sevdiğiniz insanları sivri dilinizden esirgemek için bu süreçte dikkatli olmanızda fayda var.