Kişiliğin oluşumunda pek çok faydası olan burçlar; kişinin sosyal hayatından aile hayatına, iş hayatından öznel kişiliğine kadar birçok konularda farklı davranış ve tavırların yaşanılmasına neden olmaktadır. Gökyüzünde meydana gelen çarpışmalar, burçların özelliklerinde belli başlı değişimlerin yaşanmasına neden olmaktadır. Bu değişimleri önceden bilmek ve değişimlerin kişiliğinde nasıl bir değişikliğe uğratacağını önceden saptamak kişinin karakterinin çok daha güçlü olmasına yardımcı olmaktadır. Peki 14 Nisan perşembe günü burçları ne gibi değişimler bekliyor? İşte konuya dair tüm detaylar.

14 Nisanda bu üç burca çok dikkat!

Astroloji de meydana gelen değişimler ve burçların evlerindeki yer değişiklikleri pek çok konunun farklı bir boyuta ulaşmasına neden olmaktadır. Bu boyuttaki değişimler kişinin günlük hayatına yansırken ikili diyaloglarda bazı problemlerin ya da sürüncemelerin olmasına neden olmaktadır. Bu değişim ve yeniliklerden belli ölçülerde etkilenmek için günlük olarak burç yorumu okumada büyük önem bulunmaktadır. Burçların kişiliği etkilediği gibi yükselen burçlar da aynı oranda tüm durumlardan etkilenmektedir. Günlük olarak değişimlerin gösterildiği burçlarda bazı faktörler dolayısıyla ön plana çıkan burçları gözlemlemek mümkün. Bu üç burcu şu şekilde sıralarken 14 nisana dikkat etmekte fayda görünüyor…

Koç burcu

21 Mart ve 20 Nisan tarihleri arasında doğan ve ateş grubuna mensup olan burçlar koç burcunun özelliğini taşımaktadır. Koç burçları genel özellikleri itibarıyla, hemen hemen karşılarına çıkan tüm problemleri kendileri halletmeyi seven ve ne olursa olsun güçlü durmayı başarabilen kişilikteki insanlardır. Yalnızlığı seven koç burçları, kendilerini de bir hayli sevmektedir. Tek başlarına vakit geçirmeyi çok iyi bilen kişilerin genellikle koç burcu oldukları yapılan gözlemler sonucunda belirlenmiştir. Hayatının her alanında mücadele etmeyi bilen koç burçları, 14 nisan çarşamba günü itibarıyla  çok daha farklı bir boyuta ulaşacak. Muhtemelen şu an yakın çevrenizde bulunan ve sizi tanıdığını iddia eden kişiler, geçmişte yaptığınız hataları ısıtıp bugüne sunmaya başladı ve sizde bu durumdan rahatsız olduğunuzu dile getirdiğiniz için aranız açıldı. Kendinizden ödün vermeyin, geçmiş geleceğe taşınmak için değil, geriye dönüp bakmak için vardır. Yapılan, söylenilen durumlar dolayısıyla sizi herhangi birinin yargılamasından uzak durun. Geleceğinizle ilgili uzun vadede emin kararlar vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde fevri davranışlarda bulunmanız pişman olmanıza ve söylemekten hiç hoşlanmadığınız “keşke” kelimesini kullanmanıza itebilir.

İLGİLİ MAKALE  22 mart salı gününün burç dünyası belli oldu! Hangi burç bu günden nasibini aldı?

Başak burcu

23 Ağustos – 23 Eylül tarihleri arasında doğan kişiler başa burcuna mensuptur. Başak burçları genel özellikleri itibarıyla, çalışan ve çalışmalarının karşılığını almayı başaran insanlardır. Başak burçları içerisinde bulundukları mevcut istihdam içerisinde en iyi olmayı seven bu en iyi olması için çeşitli gayretlerde bulunan kişilerdir. Başarılarıyla da övünmeyi seven başak burçları, konuşmayı da çok severler. Kendilerinden, yaptıkları işten ya da okuldan anlatmayı seven başak burçları baskın bir karakter olmaya çalışsalar da ikili ilişkilerde bazı durumlarda problem yaşamaktadırlar. Şu dönemlerde geçmişte yaşadığınız kırılmaların tekrar gündeme geleceğinden korkuyor olabilirsiniz. Kötümser bir enerjiye tutulmanız, yaşayacağınız olumlu olayların önüne engel olabilir. Bu ayrımı dikkatli yapmanızda fayda vardır. Geçmişte yaşadığınız, kırgınlıkların bugüne sıçramasına izin vermeyin.

Balık burcu

20 Şubat ile 20 Mart tarihleri arasında doğan ve su grubuna mensup olan balık burçları genellikle hassas yapıya sahip kişilerdir. Olayları kendi kafalarında yaşamayı ve bu olaylar sonucunda belli belirsiz depresyona girmeyi seven balık burçlarının depresyona girip çıktıkları zamanlar hiç belli olmaz. 14 nisan 2022 çarşamba günü itibarıyla normal hayatınızdan çok başka bir sürüncemede olayların yaşayabilirsiniz. İmkanınız varsa kafanızda bazı şeyleri netleştirmek için uzun bir araba yolculuğu size iyi gelecektir. Olaylara duygusal bakmaktan kaçınarak mantık çerçevesinde ilerlemeye özen gösterin.