İnternetten video paylaşımlarını takip etmek ve güncel içerikleri izlemek isteyenler için Youtube platformu öne çıkıyor. Uzun yıllardır gelişmeye devam eden ve her geçen gün kullanıcı sayısını arttıra platformda video izlemek isteyenler için çeşitli alternatifler vardır. Sahip olduğunuz akıllı telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazlarla internet bağlantısı ile istediğiniz videoyu izleme olanağından yararlanabilirsiniz. Dünya genelinde en kapsamlı ve gelişmiş video platformu olan Youtube platformunda video izlerken karşı karşıya kalınan bazı sorunlar olabiliyor. Video izlerken farklı kaynaklardan karşınıza çıkan reklamlar video deneyimini kötüleştirebilir.

Youtube platformunun tüm özelliklerinden yararlanmak ve videoları reklamsız izlemek için tercih edilebilecek bazı yöntemler vardır. İlk olarak Youtube platformunun sunduğu Premium özelliğinden bahsedilmesi faydalı olacaktır. Platform, Premium üyelik almanız halinde farklı özelliklerden yararlanma ve reklamsız video izleme olanağına sahip olma şansı sunuyor. Her ay belirli miktarlarda ücreti olan Premium üyelik dışında farklı yöntemler de vardır. Bu yöntemlerden biri de Youtube Vanced isimli uygulamadır. Uygulamanın detaylarını inceledikten sonra kullandığınız cihaza bahsedilen programı yükleyerek özel bir Youtube deneyimi elde edebilirsiniz.

Youtube Vanced

Youtube Vanced

Youtube Vanced Nedir?

Youtube platformunda video izleyen kullanıcıların yaşadığı ortak sorunlardan biri de reklamlardan kaynaklı vakit kaybıdır. Reklam sebebiyle videoları izlemekte zorlanan kişiler için Youtube platformuna özel olarak geliştirilen Vanced uygulaması öne çıkıyor. Youtube platformunun kendi sunduğu Premium özelliği ile aynı özellikleri kullanmak için Vanced programını cihazlara yüklemek mümkündür. Arka planda video izlemek ve reklamlarla karşılaşmamak için ücretsiz bir uygulama olan Vanced tercih edilebilir. Uygulamanın detaylarını ve nasıl yükleneceğini inceledikten sonra farklı konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzleyin: Youtube Vanced’i inceledim!

Youtube Vanced Ne İşe Yarar?

Youtube platformunda yayınlanan onlarca farklı videoyu ve canlı yayınları reklamsız bir şekilde takip etmek için Vanced uygulaması tercih edilebiliyor. Ücretsiz olarak kullanma avantajıyla öne çıkan uygulama ile ilgili önemli detaylar bulunuyor. Premium servisi tarafından sunulan birbirinden farklı özellikleri kendi cihazınızda kullanmak için ücretsiz programı tercih edebilirsiniz. Aktif ve popüler uygulamayı cihazlara yüklemek için farklı yöntemler tercih edilebilir. Vanced isimli uygulama ile birlikte farklı ayrıcalıklara erişmek mümkündür.

Vanced isimli Youtube programının bazı özellikleri şu şekildedir;

  • Reklamsız video izleme deneyimi,
  • Farklı cihazlarda arka planlarda Youtube çalıştırma,
  • Tüm Youtube Premium özelliklerinden ücretsiz yararlanma,

Görüldüğü üzere uygulamanın birbirinden farklı avantajları vardır. Siz de uygulamanın detaylarını ve nasıl yükleneceği gibi konuları inceleyip kendi cihazınızda gelişmiş Youtube deneyimini yaşayabilirsiniz.

Youtube Vanced Nasıl Yüklenir?

Akıllı telefonlara Vanced uygulamasını yükleyip Youtube deneyimini özelleştirmek isterseniz, yapmanız gereken bazı işlemler bulunuyor. Kendine özgün özellikleri ile dünya genelinde popülerleşmeye başlayan uygulamayı cihazlara yüklemek için ilk olarak bağlantı adresine ihtiyaç duyuluyor. Farklı kaynaklardan ulaşabileceğiniz indirme bağlantısıyla birlikte yükleme dosyasını cihazlarınıza indirebilirsiniz. İndirme işleminin ardından yükleme işlemini başlatabilirsiniz. Vanced isimli uygulamayı sorunsuz bir şekilde yüklemek için çeşitli ek yazılımlara ihtiyaç duyulabilir. Bu konu hakkındaki detayları araştırıp inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Youtube Vanced Nasıl İndirilir?

Reklamsız video ve arka planda çalışma özellikleriyle Youtube platformunu çekici kılan Vanced isimli uygulamayı kullanmak isteyen birçok kişi bulunuyor. Uygulamayı kullanmak için ilk olarak indirme adresine ihtiyaç duyuluyor. İndirme işlemi için en güncel dosyanın paylaşıldığı platformları tercih etmeniz faydalı olacaktır. Güncel sürümü akıllı telefonunuza indirdikten sonra yükleme işlemine başlayabilirsiniz. İndirme işlemini tamamladıktan sonra sorunsuz bir şekilde yükleme yapmak için akıllı telefonunuzdaki bilinmeyen kaynaklardan yükleme iznini açabilirsiniz. Uygulamayı indirme ve yükleme konusunda ek detayları öğrenmek için aşama aşama yapılan anlatımı inceleyebilirsiniz.

Seyredin: YouTube Premium özelliklerini BEDAVA kullanın! YouTube Vanced

Youtube Vanced Yükleme Aşamaları Nelerdir?

Akıllı telefon kullanıcılarının daha özel ve rahat bir Youtube deneyimi yaşaması için ön plana çıkan Vanced isimli uygulama, farklı kaynaklar üzerinden yüklenebiliyor. Uygulamayı yüklemek için ne yapması gerektiğini bilmeyen kullanıcılara özel detaylı anlatım bulunuyor. Detaylı anlatımı takip edip tüm aşamaları dikkatli bir şekilde uygulayarak uygulamayı akıllı telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. Böylece reklamsız video avantajından yararlanabilirsiniz.

Uygulamayı yüklemek için yapılması gerekenler şu şekildedir;

  • İlk olarak uygulamanın APK dosyasını indirme sayfasından veya farklı bir kaynaktan Vanced isimli uygulamayı indirmeniz gerekiyor.
  • İndirdikten sonra akıllı telefonun ayarlar ve güvenlik bölümünden bilinmeyen kaynaklardan yükleme yapılmasına izin ver seçeneğini açmanız gerekiyor.
  • Gerekli izinler verildikten sonra YT Vanced isimli uygulamayı yükleyebilirsiniz.
  • Yükleme sonrasında deneyiminizi iyileştirmek için MicroG isimli uygulamayı da yükleyebilirsiniz.

Belirtilen işlemleri yaptıktan sonra kullandığınız cihazda Youtube Premium özelliklerini ücretsiz bir şekilde sunan Vanced uygulamasını çalıştırabilirsiniz.

Youtube Vanced Özellikleri

Akıllı telefonlarına yeni bir uygulama yükleyecek olan kullanıcılar, uygulamanın tüm detaylarını ve özelliklerini detaylı bir şekilde öğrenmek istiyor. Akıllı telefonlardan reklamsız video izleme deneyimi sunan Vanced isimli uygulamada, Youtube kullanıcıları için ön plana çıkmaya devam ediyor. Son dönemlerde popülerleşen uygulamanın özellikleri hakkındaki detayları inceleyebilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliği kullanıcılara reklamsız video izleme avantajı sunmasıdır. Normal Youtube uygulamasında videolarda reklam sorunu yaşarken Vanced isimli uygulamayı kullanırken herhangi bir şekilde reklam sorunları yaşamazsınız.

Uygulamanın ön plana çıkan özelliklerinden biri de arka planda Youtube videolarını oynatma ayrıcalığıdır. Sadece Premium üyelere sunulan bu özellik, Vanced uygulamasında herkese ücretsiz olarak sunuluyor. Bu özelliklerin yanı sıra çevrimdışı video kaydetme, paralel kullanım, video yakınlaştırma, HD modu ve yüksek hassasiyet desteği gibi birçok özellik bulunuyor. Tüm bu özelliklerden yararlanmak için belirtilen yükleme aşamalarını takip ederek uygulamayı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Youtube Vanced Güvenilir mi?

Uygulamayı kullanmak isteyen kişilerin merak ettiği konulardan biri de güvenlik durumudur. Cihazlara yükleme işlemi yapmak için bilinmeyen kaynaklardan yükleme iznini açmanız gerekiyor. Normal olarak bu durum bazı endişelere kapılmanıza sebep olabilir. Vanced isimli uygulama uzun zamandır bu alanda faaliyet gösteren Team Vanced isimli yapımcıya aittir. Programla ilgili gerekli virüs ve güvenlik taramalarının yapıldığı biliniyor. Bilinen bir güvenlik sorunu olmasa da uygulamayı yüklemeden önce detaylı bir araştırma yaparak farklı konulardaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Android Youtube Vanced Kurulumu

Android cihazlar kullanan kişiler için Vanced isimli uygulamayı yükleme oldukça kolaydır. Uygulamayı yüklemek için APK isimli dosyaya ihtiyaç bulunuyor. Bu dosyayı bulmak için farklı kaynakları tercih edebilirsiniz. Güvenli bir bağlantı üzerinden APK dosyasını indirdikten sonra yükleme işlemine başlayabilirsiniz. Uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanmak için Youtube Müzik ve MicroG isimli uygulamaları da yüklemeniz faydalı olacaktır. Uygulamayı yüklerken dikkat etmeniz gereken nokta indirdiğiniz dosyaların kaynağının güvenli olmasıdır.

Youtube Vanced

Youtube Vanced

İos Youtube Vanced Kurulumu

Apple kullanıcıları için de Vanced uygulamasını yükleme olanağı bulunuyor. İos işletim sistemine sahip olan cihazlarda kurulum yapmak için farklı kaynaklar tercih edilebilir. Kurulum dosyasını indirmek için İos desteği sunan farklı platformlara giriş yapabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra yükle butonuna basarak kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

Yükleme işleminin ardından farklı bağlantılar üzerinden sponsorluk amacıyla eklenmiş olan 2 farklı uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra kendi cihazınızda Youtube Premium özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kurulum ve indirme gibi aşamalarda sorun yaşamanız durumunda uygulama hakkında paylaşılan bilgileri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.