Tiktok kullanıcıları için Keşfete düşmek oldukça önemlidir. Bu konuda ne yapacağını bilemeyen birçok kullanıcı keşfete nasıl düşerim konusunu araştırmaktadır. Keşfete düşmek Tiktok kullanıcılarının popülerliğini artırması da fayda sağlar. Bundan dolayı da tiktok uygulamasında hesabı bulunan kişiler keşfete düşmek için çaba harcarlar. Keşfete düşmek için bazı Tiktok kurallarının yerine getirilmesi gerekir. Bu kurallar dahilinde keşfete düşmeniz daha kolay olacaktır.

Tiktok İçin Keşfete Düşme Saatleri Var Mıdır?

Tiktok uygulaması için belirli saatler sizlere keşfete düşme konusunda yardımcı olabilir. Bu saatler doğrultusunda Tiktok videolarının izlenme oranları artabilir .Tiktok takipçileriniz en çok aktif olduğu saatler keşfete çıkmanız için önemlidir. Bu saatlerin iyi değerlendirilmesi gerekir. Fakat genel itibarine bakıldığında iş hayatının bittiği akşam yemeklerinin yendiği zaman dilimleri Tiktok Keşfet için önemli bir saattir. Yani kısacası keşfet için 19:30 ve 22:00 saatleri uygun olabilir. Keşfete düşmek için işi yarayan bir yöntemdir.

Tiktok Keşfet Neden Önemlidir?

Genel olarak Tiktok kullanıcılarının etkileşimlerin artırmak için başvurdukları bazı yollar vardır. Bu yollardan etkili olanı da keşfete düşmek için çeşitli stratejiler geliştirmek gerekir. Keşfete düşmek Tiktok için takipçi artışı saplatacağından dolayı çok önem verilir. Bu keşfet kısmına düşüldüğünde videolarınız daha fazla insan tarafından görüşüp izlenir. Buda sizin Tiktok platformunda popüler olmanızı sağlar. Bu yönleri düşünüldüğünde Tiktok Keşfet bu platformu kullanan kişiler için önemli bir konudur.

Video: GARANTİLİ TİKTOK KEŞFETE DÜŞME Taktiği! 2021 | Tiktok izlenme & tiktok takipçi keşfet hilesi!

Keşfete Düşmek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Keşfete düşmek için yapılması gerekenler vardır. Peki, bunlar nelerdir?

  • Videonun kalitesinin yüksek olması gerekir.
  • Popüler olan akımların takip edilmesi gerekir.
  • Tiktok hesabınızın mavi tik alması için çabalamanız gerekir.
  • Belirli aralıklarla videoların düzenli olarak paylaşılması gerekir.
  • Videoların süresinin uzun olmaması gerekir.
  • Videolara için çok daha popüler olan müziklerin eklenmesi gerekir.
  • Video için kullanılacak başlıkların etkileyici olması gerekir.
  • Tiktok uygulamasında bulunan topluluk kurallarının ihlal edilememesi gerekir.
  • Diğer Tiktok kullanıcıları ile iletişim halinde olunması gerekir.
İLGİLİ MAKALE  Tiktok'ta nasıl fenomen olunur? 1 haftada Tiktok'ta ünlü olmak

Bütün bu maddelerin yapılması halinde kısa sürede keşfete yer alınabilir. Kurallara uygun ve disiplinli çalışıldığında keşfete düşmek an meselesidir.

Tiktok Video Kalitesi Önemli Midir?

Tiktok izleyicilerini hiçbirisi bulanık bir video izlemek istemez. Bunun için net görüntülü videoların yayınlanması gerekir. Video uygulamaya yüklemeden önce kalitesinin kontrol edilmesi gerekir. Keşfete çıkmak içimde vidoların kaliteli olması gerekecektir.

Seyredin: TİKTOK ‘DA KEŞFETE NASIL DÜŞÜLÜR ? -2021-(Tiktok keşfet engeli nasıl kalkar )

Tiktok Popüler Akımları Takip Etmek Neden Önemlidir?

Popüler olan Tiktok hesaplarına bakıldığında popüler olan videoların olduğu görülür. Sizlerde keşfete düşüp popüler olmak isterseniz popüler akımları takip etmeniz gerekecektir.

Tiktok

Tiktok

Tiktok Popüler Müzik Eklemek Keşfete Düşmede Yarar Sağlar Mı?

Eğer Tiktok videonuzda popüler şarkılar ayet verirseniz keşfete çıkma şansımız daha da fazla olacaktır. Keşfete düştükten sonra kısa sürede takipçi ve beğeni sayımızda artacaktır.

Video: TİKTOK KEŞFETE NASIL DÜŞERİM ? / tiktok keşfet açma / tiktok keşfet hilesi

​​​​​​Tiktok Videoları Neden Keşfete Düşmez

Bazı kullanıcıların hesaplarında yayınladıkları videolar çok izlenirken bazı videolarda daha az izlenebilir. Bunun sebebi keşfet engeli olabilir. Bu tür keşfet engeli ile karşı karşıya gelindiğinde farklı bir cihazdan tekrar giriş yapılıp konu ile alakalı bir bildirim gelip gelmediğini kontrol edilmesi gerekir. Bazen hesabınızın şikâyet edilmesinden bazen de başka videolara çok fazla yorum ve beğeni yapılmasından dolayı bu durumla karşılaşılır.