Hem ülkede hem de dünya genelinde kullanıcılar tarafından takip edilen en büyük sosyal medya mecraları arasında TikTok bulunuyor. TikTok’ta izlenme sayısını arttırmak için birçok yöntem vardır. Ancak izlenme sayısı kadar, takipçi ve beğeni sayıları da bir hayli önemlidir. Çünkü izlenme ve beğeni sayılarının artmasına bağlı olarak takipçi sayısı da artıyor. Bu durum kullanıcının bir süre sonra sosyal medyada ön plana çıkmasına yardımcı oluyor.

Tiktok’ta İzlenme Nasıl Arttırılır?

Tiktok’ta izlenme sayısı bazı durumlarda daha fazla artar. Önemli olan kullanıcının bu tür yöntemleri uygulayarak kısa sürede üst sayfalara yerleşmesidir.

TikTok izlenme arttırma yöntemleri şunlardır;

  • Tiktok’ta yayınlanan trend videoları takip edin.
  • Etkili bir kullanıcı adı seçin.
  • Özgün videolar çekmeye çalışın.
  • Farklı hesapları takip edin.
  • Sürekli olarak düzenli içerik üretin.

Bunun gibi benzer yöntemler kullandığınızda, TikTok gibi önemli bir sosyal medya uygulamasında seviye atlayarak zamanla kendinizi geliştirebilirsiniz.

Tiktok

Tiktok

TikTok İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

Eğer yoğun bir TikTok kullanıcısıysanız ve kısa sürede yükselişe geçerek içeriklerinizin izlenmesini istiyorsanız, bu konuda size destek olan aracı siteden ücretli veya ücretsiz olarak izlenme hilesi alabilirsiniz.

TikTok izlenme hilesi için bazı metotlar şunlardır;

  • Ücretli olarak izlenme hilesi satın alın.
  • Ücretsiz izlenme hilesi almak istiyorsanız istediğiniz video linkini kopyalayıp aracı siteye gönderin.
  • Göndermiş olduğunuz linkin yanında bulunan kısımdan yorum yapmanız karşılığında ücretsiz takipçiye sahip olabilirsiniz.

TikTok’ta izlenme sayısını hile yoluyla arttırmak ta emek ve zaman gerektiriyor. Size verilen önerileri adım adım uyguladığınızda zamanla sonuca gittiğinizi görebilirsiniz.

TikTok

TikTok

TikTok’ta İzlenme Sayısı Nasıl Görünür?

Diğer sosyal medya mecralarında olduğu gibi, TikTok’ta da izlenme sayınızı görüntüleme ve videolarınızı kimlerin izlediğini görmenizi sağlayan yollar vardır. Bunu öğrenmek için ilk olarak profil / ben / videolar kısmına girmeniz gerekiyor. Videolarınızın yer aldığı bu bölümde, sol alt köşede yer alan sayıya baktığınızda izlenme sayınızı ve videonuzu kimlerin izlediğini görebilirsiniz.

TikTok’ta İzlenme Başına Nasıl Para Kazanılır?

TikTok’ta izlenme başına ciddi miktarlar kazanmak için büyük bir takipçi kitlenizin olması gerekiyor. Çünkü TikTok’ta izlenme başına para kazanma konusundan önce, hesabınızın para kazanmaya açılmasıdır. TikTok’ta para kazanmaya başlamak için en az 1000 takipçiye ulaşmanız gerekiyor. Bu sayıyı sağladığınız takdirde sizlerde TikTok’tan rahatlıkla para kazanabilirsiniz. Elbette bunun için sürekli olarak düzenli ve özgün içerikler üretmelisiniz. TikTok 1000 izlenme başına ortalama 1 dolar gibi bir rakam ödüyor. Bu rakam oluşan kur farkına göre güncellenebiliyor. Türk lirası olarak 9 TL ve üzerine karşılık geliyor.

İLGİLİ MAKALE  Tiktok takipçi arttırma taktikleri

Canlı Yayın Yaparak İzlenme Sayısını Arttırın

Canlı yayın yaparak izlenme sayısını arttırma yöntemi, TikTok’ta en çok işe yarayan yöntemlerden birisidir. Bu sayede canlı yayın esnasında size gönderilen hediyelerden de para kazanabilirsiniz. Gül, ayıcık ve kalp gibi bazı hediyeler, kullanıcılar tarafından paraya dönüştürülebiliyor. Sizlerde hesabınıza gönderilen hediyeleri biriktirerek bunları Türk parasına çevirebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

İzleyin: BİLİNMEYEN Keşfete düşme taktiği! | TikTok keşfete nasıl çıkılır?

Hashtag Kullanarak Takipçi Sayınızı Arttırın

TikTok’ta takipçi ve izlenme sayısını arttırmanın kısa yollarından birisi de hashtag kullanmaktan geçiyor. Yani HasgTag, TikTok’ta yapılan paylaşımları toplu şekilde görmenizi saylayacak kelimelerdir. Örneğin, TikTok’ta araba videosu aratacağınız zaman #Araba yazdığınızda arabayla ilgili videoları görebilirsiniz. Bu şekilde gündemde olan videoları kimlerin takip ettiğini görebilir, daha çok takipçi ve izlenme sayısını arttırma fırsatı yakalayabilirsiniz.

X