PUBG Mobile dünyada en çok oynanan oyunlar arasında yer alarak günümüzde hala popülerliğini sürdürmektedir. Uzman yazılımcılar oldukları söylenenler tarafından geliştirilen pubg mobile uc hilesi sayesinde oyunda bulunan hesaplara ücretsiz bir şekilde UC gönderme işlemi yaptıkları iddia edilmektedir. Kandırabilmek için başarılı bir şekilde tasarlanan UC hilesi ile oyunda bulunan bazı aksesuarların ücretli olarak alınmasının önüne geçtiği söylenmektedir. Tamamen bedava olup oyunda bulunan tüm oyuncular tarafından kullanılacağı belirtilmekte.

Aman dikkat! Bunlara inanmayın, hile diye hesaplarınızı bile kaybedebilirsiniz. Dünyaca ünlü oyun hileye maalesef izin vermez. Dolandırılmamak için UC hilesi yapılan sitelere güvenmeyin. Kesinlikle UC hilesi diye bir şey yok.

PUBG Mobile

PUBG Mobile

Pubg Mobile Uc Hilesi Nasıl Yapıldığı İddia Ediliyor?

Pubg Mobile hilesin yapılması ve farklı kıyafetleri sahip olması için bazı adımların doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Pubg Uc hilesi için gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Sistemde bulunan yeşil butonların birisinden giriş yapılması
  • Açılan hile sayfasından UC ve BP miktarlarının belirlenmesi
  • Gönder butonuna basıldıktan sonra kullanıcıya ait ID numarasının girilmesi
  • Karşınıza çıkan doğrulama alanının geç komutu ile geçilmesi
  • Doğrulama alanında bulunan bilgilerin doru bir şekilde girilmesi

Yukarıda yer tüm aşamaların birer birer geçilmesiyle UC hile tamamlama başarılı bir şekilde sonuçlanmaktadır.

Seyredin: World’s Best Pubg Mobile Inventory 🤑 | ArduzAi

Pubg Mobile UC Hilesi Nasıl Kullanıldığı İddia Ediliyor?

Mobile Uc hilesi kullanımı oldukça kolay ve basit bir yapısı bulunduğu söyleniyor. İlk olarak UC hilesi olarak yeşil durumda bulunan giriş butonu ile UC hile sitesine giriş sağlanmaktadır. Açılan ekran uc ve bp miktarlarını artı ve eksi olarak ayarlayabilirsiniz. Gönder butonuna basılması beraber gelen ekranda kullanıcı ID numarasının girilmesiyle hile tanımlamış olacağı iddia ediliyor. Ama hesabınızı kaptırmayın ve kandırılmayın. Bu iddiaların tamamı yalan.

PUBG Mobile

PUBG Mobile

Pubg Uc Hilesi Herhangi Bir Riski Var Mı?

Uc hilesi yaparken kullanıcıların bu konuda rahat olmamaları gerekir. Çünkü PUBG UC hilesi oluşturma ve gönderim yapmanın bir çok riski bulunmamaktadır. Bedava UC hilesine sahip olmak isteyenler lütfen vazgeçin.

İLGİLİ MAKALE  Çocukları oylamayın kaliteli zaman geçirin. Çocuklarınızla evde daha iyi vakit geçirmenin yolları

Seyredin: UC HİLESİ VARMI PUBG MOBİLE 2021