Yaz yaklaşırken dondurma sezonu da tekrar açıldı. Serinlemek isteyenler, meyveli ve çikolatalı birçok çeşit dondurmadan asla vazgeçemeyenler ve bünyesi hassas olsa dahi risklerini göze alarak dondurma yiyenler için yılın en güzel dönemi ise başlamış oldu. Yaklaşan sıcaklar ve güneşin bolca tepemizde duracağı ilerleyen aylar için bir kampanya da UNILEVER firması bünyesinde dondurma üretimi ve satışı yapan Algida’dan geldi. henüz yılın ilk dondurmasını yemediyseniz alışverişe gitmeden önce bu kampanyaya göz atın.

Algida ile Kazan uygulaması

Algida Türkiye sınırları içerisinde dondurma satışı yapan firmalar içerisinde en yaygın olarak tanına ve en çok kampanyaya sahip firma unvanını her sene tekrar elinde tutan yapısıyla bu sene de sıcak günlerde serinlemek isteyenleri yalnız bırakmıyor. Android sistemli telefonlarda Play Store, IOS telefonlarda ise App Store uygulamaları üzerinden kolaylıkla indirebileceğiniz Algida ile Kazan uygulaması yaklaşan yaz ayları için heyecanlanmaya sebep olacak kampanyalara ev sahipliği yapıyor.

Algida ile Kazan promosyon kodları

Geçtiğimiz yıllarda dondurma çubuklarından edindiğiniz kodlar ile çekilişlere dahil olduğunuz gibi bu yıl da aynı dondurmalarda bulunan çubukların üzerinde ya da ambalajların iç kısımlarında yer alan promosyon kodları ile her dondurma yediğinizde uygulama içerisinde bulunan ve cüzdanınızda ne kadar para olduğunu gösteren sağ üst köşedeki kısma tıklayabilir ve ‘promosyon kodunu gir’ yazılı kısma paketin içerisinden çıkan kodu girerek ek para puanı alabilirsiniz. Bu puanlar ile dilerseniz uygulamada belirli puanlar karşılığında satılan dondurmaları sipariş edebilir ya da biriktirerek farklı ödüller kazanabilirsiniz.

Promosyon kodu ile alınan ödüller

Uygulamada kullanılan puan sistemi ile Getir anlaşması üzerinden istediğiniz dondurmayı ücretsiz alabileceğiniz gibi biriktirdiğiniz para puanlar ile farklı dondurma dışında imkanlardan da faydalanabiliyorsunuz. İşte Algida ile Kazan uygulamasının sunduğu diğer fırsatlar ve puan karşılıkları:

 • Günlük 100mb internet: 75 puan
 • Günlük 250mb internet: 100 puan
 • Günlük 1 gb internet: 450 puan
 • 1 aylık Fizy Premium üyeliği: 1000 puan
 • Trendyol 10 TL değerinde hediye çeki: 1000 puan
 • Yemeksepeti 10 TL değerinde hediye çeki: 1000 puan
 • 1 aylık Exxen aboneliği: 1500 puan
 • 1 aylık Blu TV üyeliği: 1500 puan
 • Çiçeksepeti %15 indirim kuponu: 300 puan
 • Teknosa’da %5 indirim: 300 puan
 • Armut ev temizliğinde 40 TL’lik indirim çeki: 400 puan
 • Armut masajda 40 TL’lik indirim çeki: 400 puan
 • Armut manikür ve pedikürde 45 TL’lik indirim çeki: 450 puan
 • Rahat Taşın Nakliye indirim kuponu: 500 puan
İLGİLİ MAKALE  Yeni evleneceklere kredi müjdesi! Evlilik hazırlığı yapacaklara sevindiren müjde geldi

Algida ile Kazan uygulamasında yılın ilk dondurması ücretsiz

Algida ile Kazan uygulaması kendi reklamını yaparak yeni kullanıcılar çağıran mevcut kullanıcılarına bir sürpriz yapıyor. Uygulamayı yeni indirmiş olan biri eğer uygulamaya sizin vereceğiniz kod ile giriş yaparsa hem siz, hem de kod verdiğiniz kişi yeni çağıracağı başka bir kişi sayesinde ücretsiz dondurma elde edebiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamaya girdikten sonra ana ekranda bulunan davet kodu kısmına tıklayarak öncelikle sizi davet eden kişiden aldığınız kodu yazıyorsunuz. Ardından dondurmanızı nereden temin etmek istediğinizi seçiyorsunuz. Ardından uygulama size rastgele bir dondurma hediye ediyor ve kullanmak için anlaşmalı iş yerinde bu dondurmanın kodunu doğrulatıyorsunuz. Bu özelliği kullanacak olanlara ise şimdiden afiyet olsun.

Algida ile Kazan puan biriktirme

Algida ile Kazan uygulaması içerisinde dilerseniz puanlarınızı biriktirerek farklı çeşitlerdeki dondurmalardan birin seçebilir ve puanınız yettiği takdirde bu dondurmayı alabilirsiniz. İster sipariş edin isterseniz de anlaşmalı işyerlerinden kendiniz seçerek alın. Algida firmasına ait olan tüm dondurma çeşitleri için uygulama içerisinde belirli bir puan atanmış durumda. Puanınızın yettiği ve canınızın çektiği çeşitte dondurmaları almak için ise, yediğiniz dondurmalardan çıkan kodları uygulama ana ekranında bulunan ‘promosyon kodu gir’ isimli kısma yazarak puan biriktirebilir ve farklı şekillerde biriktirdiğiniz puanları harcayabilirsiniz.