Kulaklıklar, hayatımızın birçok alanında kullandığımız ürünler arasında yer alır. Önceleri kablolu kulaklıklar mevcut iken artık günümüzde kablosuz kulaklıklar bulunmaktadır. Bu kulaklıklar sayesinde kablo sorunu ile uğraşmanıza gerek kalmamaktadır. Bluetooth kulaklıkların fiyatları ise ürün modeline ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bluetooth kulaklıklar oldukça fazladır.

Hemen her bütçeye uygun Bluetooth kulaklık modeli vardır. Bu yazıda size birbirinden farklı Bluetooth kulaklık önerisi verilmiştir. Bu kulaklıklara ait özellikleri daha yakından öğrenmeniz için gerekli açıklamalar yapılmıştır. Hayatınızı kolaylaştıracak özelliklere sahip en modern Bluetooth kulakların hangileri olduğunu bu yazıda öğrenebilirsiniz. Ayrıca bir kulaklığın ne gibi avantajlar sunabileceğini de yine buradan çok detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Önerisi

Bluetooth Kulaklık Önerisi

Apple AirPods Pro

Oldukça donanımlı özelliklere sahip olan Apple AirPods Pro, alabileceğiniz en kaliteli ve en kullanışlı kulaklıklardandır. Dıştan gelen seslerin neredeyse tamamını engeller. Kolay kullanabileceğiniz bir kulaklıktır. Dokunmatik özelliğine sahip olan bu kulaklığı kullanabilmeniz için tuş özelliği yoktur. Tüm işlemlerinizi dokunmatiği kullanarak yerine getirebilirsiniz. Suya son derece dayanıklıdır.

Bu nedenle dilerseniz spor yaparken ya da yağmur yağarken de rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. 5 dakika şarj olması halinde bile bir saat kullanabilirsiniz. Bu yönüyle oldukça fazla tercih edilen bir kulaklık modeli olmayı başarmıştır. Sadece beyaz renginde üretilen Apple AirPods Pro, 5 saat boyunca kullanılabilir. Apple AirPods Pro kullanıcı, bu ürünü kullanmaktan oldukça fazla memnun olduklarını dile getirmişlerdir.

Marshall Minor II

Marshall Minor II

Marshall Minor II

Mavi, kahverengi ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan Marshall Minor II, tercih edebileceğiniz Bluetooth kulaklıklarından biridir. 12 saat boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz kulaklık olan Marshall Minor II, mikrofon kalitesine sahip olan bir modeldir. Şık ve de yenilikçi bir tasarımda olan bu kulaklık, yaygın olarak tercih edilen bir modeldir. Marshall Minor II özellikleri şunlardır:

  • Çoklu bağlantı özelliği vardır.
  • Uzaktan kumandası bulunmaktadır.
  • Gürültü engelleyicisi bulunmaktadır.
  • 10 metrelik bir kullanım mesafesine sahiptir.

Oldukça hızlı bir şekilde şarj edebileceğiniz Marshall Minor II, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Kulağınıza taktığınız zaman her ses detayını rahatlıkla duymanızı sağlayan bu kulaklık, alabileceğiniz en kaliteli ürünlerden bir tanesidir.

Jabra Elite 65T

Dört adet mikrofon özelliğine sahip olan Jabra Elite 65T, piyasadaki en iyi Bluetooth kulaklıklardan biridir. Özelleştirilebilir bir imkan sağlayan bu kulaklık, ses ve arama kalitesi ile ön plana çıkıyor. Şarjı dolduktan sonra 5 saat kullanabileceğiniz Jabra Elite 65T, oldukça ufak bir boyuta sahiptir. Bu nedenle yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

İLGİLİ MAKALE  Bluetooth kulaklık bilgisayara nasıl bağlanır?

Ayrıca yanınızda taşıyabileceğiniz şarj kutusu sayesinde kulaklığınızın kullanım süresini 15 saate kadar çıkarabilirsiniz. 10 metrelik bir kullanım mesafesine sahiptir. Altın ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur. Uzaktan kumanda ve çoklu bağlantı özellikleri de bulunmaktadır. Hızlı bir şekilde şarj olan bu kulaklık gürültü engelleyici özelliğe de sahiptir.

Jbl Tune 220 Tws

Jbl Tune 220 Tws

Jbl Tune 220 Tws

JBL Tune 220 TWS, ses bozukluğuna izin vermeyen bir kulaklıktır. 3 saatlik bir kullanım süresi sunmaktadır. Sağ kulaklığı kullanarak sesli bir komut verebilirsiniz. Ayrıca dokunmatik özelliğini kullanarak dinlediğiniz parçayı anında değiştirebilirsiniz. Bunun yanında uyku modunun aktif hale gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Gelen aramaları cevaplamanıza olanak sağlayan JBL Tune 220 TWS, pembe, siyah, mavi ve beyaz renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Ergonomik bir kulaklık isteyenlerin tercihi olan JBL Tune 220 TWS, 10 metre kullanım alanına sahiptir. 120 dakikada şarj olabilen bu kulaklık, uzaktan kumandaya sahiptir. Mikrofon ve çoklu bağlantı özellikleriyle de tam bir teknoloji harikasıdır.

Jbl Reflect Mini 2

JBL Reflect Mini 2, özellikle de sportif bir tarza sahip olanların tercih edebilecekleri mükemmel kulaklıklardan biridir. Olası durumlarda kendi kendine sesini kısabilen bir özelliği vardır. Çevrenizde bir olay meydana geldiğinde ya da bir arkadaşınız size seslendiğinde ses kısma özelliği devreye girer. 7 saat boyunca rahatlıkla kullanılabilen bir kulaklıktır.

Smart Ambient teknolojisine sahip olması bu kulaklığın diğer kulaklıklardan farklı bir yerde olmasını sağlamıştır. Çoklu bağlantı, mikrofon ve uzaktan kumanda özelliklerini taşımaktadır. Bunun yanında gürültü engelleyicisi de bulunmaktadır. 120 dakikada şarj olabilen JBL Reflect Mini 2, su geçirmezdir. Bu nedenle de birçok kişinin ilgisini çeken bir kulaklık modeli olmuştur. Sesli komuta sahip olan JBL Reflect Mini 2, hızlı şarj özelliğine sahip değildir.

Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro, stüdyo kalitesine sahip olan bir ses deneyimine sahiptir. Şık tasarımlı olan bu kulaklık, en fazla tercih edilen popüler kulaklıklardan biridir. Yağmur suyuna ve tere dayanıklıdır. Bu nedenle yağmurlu havalarda bile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kulaklıktır. Mor, gümüş ve siyah renk seçenekleri bulunur.

İLGİLİ MAKALE  Kulaklıkla müzik dinlerken 'bunlara' dikkat edin

8 saat boyunca aralıksız olarak kullanabileceğiniz bu kulaklık, tasarım konusunda oldukça başarılıdır. Kulaklığınızı dilediğiniz zaman televizyonunuzla eşleştirebilirsiniz. Gürültü engelleme özelliğiyle kendinizi dünyadan uzaklaştırabilirsiniz. Alabileceğiniz en iyi kulaklıklardan biri olan Samsung Galaxy Buds Pro, çoklu bağlantı özelliğini taşır.

Bluetooth Kulaklık Önerisi

Bluetooth Kulaklık Önerisi

Beats Powerbeats Pro

Estetik bir tarza sahip olan Beats Powerbeats Pro, 9 saatlik kullanım süresine sahiptir. Hızlı şarj desteğiyle, kısa zaman içerisinde kulaklığınızı şarj edebilirsiniz. Çoklu bağlantı özelliği bu bulunmayan bu kulaklık, ritim değiştirme avantajı sağlar. Yeşil, beyaz, mavi ve siyah renkleri bulunmaktadır. 20.3 gram ağırlığında olan bir kulaklıktır. Bu nedenle kolay taşınabilirdir. Ayrıca kulağınıza taktığınız zaman varlığı sizi kesinlikle rahatsız etmez.

120 dakikada şarj olabilen Beats Powerbeats Pro, şarj sorunu bulunmayan modellerdendir. Ritim değiştirme sayesinde ruh halinize göre müziğinizi ayarlayabilirsiniz. 10 metrelik kullanım alanı vardır. Modern bir tarzı olan Beats Powerbeats Pro, farklı bir modeldedir. İlginizi çeken tasarımıyla kulağınıza oldukça fazla yakışacak bir kulaklıktır.

Sony Wf 1000XM3

Sony WF 1000XM3 çoklu bağlantı, uzaktan kumanda ve mikrofon özelliklerini taşır. Performansı oldukça üst düzeyde olan bu kulaklık, altın ve siyah renklerindedir. 10 metrelik kullanım mesafesindedir. 8 saat boyunca kullanılabilir. Hızlı şarj özelliğini taşımaktadır. Modern özelliklere sahip olmasının yanında kullanıcılar için dezavantaj sağlayan bir özelliği vardır. Bu özellik ise kulaklığın su geçirmez özelliğe sahip olmamasıdır.

Suya dayanıklı olmadığı için kullanırken çok dikkatli olmanız gerekir. Kolay bir kullanıma sahip olan Sony WF 1000XM3, çift gürültü sensörüne de sahiptir. Bu sayede kalabalık bir ortamda olsanız bile kolaylıkla sesli arama yapabilmenize olanak sağlıyor. Şarja taktığınız zaman 90 dakikada tam dolum gerçekleşir.

Sennheiser Momentum True Wireless 2

Gün içerisinde dilediğiniz kadar müzik dinlemenize olanak sağlayan Sennheiser Momentum True Wireless 2, gürültüyü engeller. Böylece müzik dinlerken çevreden gelen sesleri duymak zorunda kalmazsınız. Sıvı dayanıklılığına sahip olan bu kulaklığın şarj olması için 1.5 saat yeterlidir. 7 saat kullanabileceğiniz Sennheiser Momentum True Wireless 2’nin hem siyah hem de beyaz rengi bulunur.

Eğer tasarıma önem veriyorsanız Sennheiser Momentum True Wireless 2, alabileceğiniz en güzel kulaklıklardan biridir. Kolay kullanımlı olan bu kulaklık, popüler olarak kullanılan bir üründür. Performans bakımından son derece iyidir. Şarj sorunu yaşamayacağınız nadide Bluetooth kulaklıklarından biri olarak mağazalarda yerini korumaktadır. Son derece uygun fiyata bu kulaklığa sahip olabilirsiniz.