Yerli otomobil üreticisi TOGG, TOGG’un satışının gerçekleştirilmesi planlanan TOGG Store için iş ilanlarını yayınladı. İş ilanını Linkedin üzerinden açan TOGG, her geçen gün farklı iş ilanları yayınlamaya ve eski ilanları yayından kaldırmakta. TOGG birçok alanda aktif iş alımlarına devam etmekte. Bu yazımızda sizlere, TOGG’un satışının yapılacağı TOGG Store için iş ilanlarından bahsedeceğiz.

TOGG Store için iş ilanları

İlk TOGG marka elektrikli otomobil, 2023 yılının ilk yarısının içerisinde satışa sunulması planlanmakta. Kurulumu süren Gebze merkezli fabrikada TOGG’un üretimi 2022 yılının sonlarına doğru yapılmaya başlanıcak. Seri üretime geçildikten sonra ise ön siparişlerin alınması beklenilen TOGG’un resmi satış rakamları ise henüz netlik kazanmadı. Ancak Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılan CES fuarında konuşan TOGG yetkilileri, TOGG’un başlangıç fiyatının 25 bin dolar ile 35 bin dolar arasında olabileceğini söylemişti.

2023 yılında çıkacak olan TOGG, SUV model ile karşımıza gelecek. Ancak TOGG, ilerleyen süreçlerde sedan bir model de piyasa sürmek istiyor. Tahminen TOGG’un sedan modelini 2024 yılında görebileceğiz. Bu kadar fazla iş yükünün olduğu bir kuruluşta da eleman bulmak için sürekli olarak iş ilanları yayınlanmaktadır.

İş ilanları Linkedin üzerinden açıldı

TOGG, üretim ve geliştirme için birçok farklı çalışana ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden de birçok iş ilanı açan TOGG, şimdi de TOGG Store’da çalışacak eleman arayışlarına girdi. Linkedin sayfasında birçok ilan açıp kapatan TOGG, kendileri için çalışabilecek kalifiyeli çalışanlar aramaktalar. TOGG’un Linkedin sayfasına buradan ulaşabilir ve iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Yayınlanan ilanlara göre, bu iş ilanı İstanbul merkezli olacak. Tahminlere göre TOGG’un satışının yapılacağı ilk bayiler, İstanbul’da olacak. Daha sonra ise ülkemizin diğer büyük şehirlerinde de TOGG Store görebiliriz. Ayrıca yurt dışında da TOGG Store adında TOGG marka otomobil satışı gerçekleştiren mağazalar görebileceğiz. Bu iş ilanlarının yanında ise yazılım mühendisleri, ürün geliştirme uzmanı, tasarımcı gibi birçok farklı alanlarda da iş ilanları açılmış.

Hali hazırda Avrupa basınında bu kadar yer alması ve CES fuarının en iyi 20 markası arasına giren TOGG, yurt dışında da TOGG Store adında mağazalar açtığı zaman yurt dışındaki satış rakamlarını da arttırabilir.

İLGİLİ MAKALE  Geri sayım başladı! TOGG'un fiyatındaki şoke eden yeni gelişmeler

Gemlik test pisti hazır

TOGG marka otomobillerin test edileceği pist hazırlandı. Hatta sadece hazırlanmakla kalmadı, TOGG’un SUV modelinin hız testi yapıldı. Oldukça iyi veriler elde eden TOGG ile ilgili birçok detay, hala belli olmamakla birlikte vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Test pisti ile ilgili açıklama yapan TOGG, “Gemlik Tesisimizde 1.6 kilometrelik test pisti tamamlandı. Yüksek hız, bozuk yol, özel manevra gibi farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlanan pist, ürün geliştirme ve kalite süreçlerinde kullanılacak.” ifadelerine yer verilmişti.

Bütün bunlar ile beraber TOGG, çalışanlarının ofis mesaisine başladığını da belirten bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımı Twitter üzerinden yayınlayan TOGG, “#YeniLigGemlik‘te ofis mesaisi başladı. Gemlik Tesisimizde çalışmalarımız planlarımız doğrultusunda ilerliyor.” ifadelerini kullanarak paylaşım yaptı.