Ülkemizde en çok satılan araçlar arasında Skoda Octavia da yer alıyor. Aracın kaliteli olması ve konfor içermesi tercih edilmesindeki en büyük etken olarak görülüyor.

Sıfır Km Skoda Octavia Paket Özellikleri

Yeni Octavia, beklentileri yıkarıya çekiyor. Yeni Octavia eski modellere göre birçok değişiklikle geliyor. Performans olarak daha dolu olan araç teknolojik olarak da kullanıcıları memnun ediyor. Ancak üretilen Octavia modelleri aynı özelliklerde olmuyor. Dolu paketlerde olan bazı özellikler boş paketlerde olmuyor.

Son model Skoda Octavia ülkemize Elite ve Premium paketleri ile geliyor. Bu iki paket arasında bariz farklar bulunuyor. Jantların yapısı, kullanılan malzemeler görülen farklar arasında yer alıyor.

Aracında daha fazla özellik isteyen müşteriler orta paket yerine dolu paket Octavia’yı inceliyor.

SKODA OCTAVIA sunduğu sayısız güvenlik asistanı, akıllı çözümleri ve bağlantı servisleriyle yolculuklarınız keyfe dönüşecek.

Skoda Octavia

Skoda Octavia

Sıfır Km Skoda Octavia Motor Özellikleri

Son zamanlarda birçok otomobil markası dizel araç üretmeme kararı alıyor. Dizelin yerine turbo benzinli modeller daha fazla üretiliyor. Dizel motorların çevreye yaydığı egzoz gazları artık dikkate alınıyor. Skoda Octavia, ülkemize 2 farklı motor seçeneği ile geliyor.

Gelişen dünya ile birlikte elektrikli araçlar daha fazla üretiliyor. 2021 model Skoda Octavia motor özellikleri:

  • Elite 1.0 TSI e-TEC 110 PS
  • Elite 1.5 TSI e-TEC 150 PS
  • Premium 1.0 TSI e-TEC 110 PS

Son zamanlarda Skoda firması da elektrikli araçlara daha fazla önem vermeye başlıyor.

Zamanın ötesinde tasarımı, pürüzsüz aerodinamiği ve kusursuz hatları Yeni SKODA OCTAVIA’nın karizmatik ve sportif duruşunun başlıca öğeleri.

Skoda Octavia

Skoda Octavia

Sıfır Km Skoda Octavia Fiyatları

Ülkemizde severek kullanılan Skoda Octavia’nın fiyatları herkes tarafından merak ediliyor. Müşteriler Skoda Octavia’yı uygun fiyata almak için bekliyor. Ancak artan dolar kuruna bağlı olarak sıfır km Skoda Octavia fiyatları günden güne artıyor.

Sıfır km araç alacak olanların elini çabuk tutması öneriliyor. Skoda Octavia fiyatlarını yalnızca dolar kuru etkilemiyor. Tüm dünyada bulunan çip krizi, fiyatların yüksek olmasına neden oluyor.

Sıfır km Skoda Octavia fiyatları resmi sitede yazıyor. Ancak bu fiyat değişken olabiliyor.

İLGİLİ MAKALE  Skoda Superb fiyat listesi - 2022 model 0 kilometre fiyatları

 

ModelVersiyonAralık 2021 – 2021 Model Yılı Azami Fiyat Listesi
YENİ OCTAVIA1,0 TSI e-Tec 110 PS DSG Elite574.900 TL
1,5 TSI ACT e-Tec 150 PS DSG Elite615.900 TL
1,0 TSI e-Tec 110 PS DSG Premium629.900 TL
1,5 TSI ACT e-Tec 150 PS DSG Premium670.900 TL
2.0 TDI SCR 200 PS DSG 4×4 RS1.349.900 TL
Combi 1.5 TSI ACT e-TEC 150 PS DSG Scout783.400 TL
Combi 2.0 TDI SCR 200 PS DSG 4×4 RS1.399.900 TL

Sıfır Km Skoda Octavia Opsiyon Özellikleri

Skoda Octavia alacak olanlar farklı tasarımlar isteyebiliyor. Bu durumu bilen yetkili firmalar, müşterilere opsiyon seçeneklerini sunuyor. Sunulan opsiyonlar sayesinde araç kişiselleştirilebiliyor. Ancak bu hizmet için ekstra ücret ödemek gerekiyor.

Sunulan opsiyona göre fiyat değişebiliyor. Opsiyonlar arasında metalik renk, kadife kırmızısı rengi ve head up gösterge gibi özellikler bulunuyor. Müşteriler kendine uygun olan opsiyonu tercih edebiliyor.

Araç fiyatlarına zam geldiğinde opsiyonel özelliklere de zam gelebiliyor.

Skoda Octavia

Skoda Octavia

Sıfır Km Skoda Octavia Araç İnceleme

Skoda Octavia, sınıfının en güvenlikli araçları arasında yer alıyor. Araçta birçok aktif ve pasif güvenlik donanımı bulunuyor. Bunun yanında son model Octavia, diğer modellerine göre daha dinamik duruyor. Arka yazının tek bir bölgede toplanmayıp yayılması farklı bir görüntü sunuyor.

Sıfır km Octavia’da kullanılan jantlar birçok müşterinin beğenisini topluyor. 18 inç olan jantlar yol tutuş özelliğini artırıyor. Octavia’da artık elektrik destekli vites düğmesi kullanılıyor.

Bu düğme sayesinde sürüş daha keyifli hale gelebiliyor.

İzleyin: Skoda Octavia Test Sürüşü – Aldığıma değdi mi?

Sıfır Km Skoda Octavia Araç Kampanyaları

Skoda bayileri yılın belli dönemlerinde araç satışını artırmak için kampanya yapıyor. Yapılan kampanyalarda araç fiyatları daha aşağı çekiliyor. Bu sayede müşteriler araca daha ekonomik olarak sahip oluyor. Ancak yapılan kampanyalardan haberdar olabilmek için firmaları takip etmek gerekiyor.

İLGİLİ MAKALE  Skoda Octavia şoka uğratacak fiyatlar - Skoda sıfır kilometre fiyat listesi

Araç kampanyaları her zaman olmuyor. Özellikle yıl sonu yapılan kampanyalarda birçok araç satılıyor. Ancak kampanyalı satışta belli bir araç satma kotası bulunuyor. Bu kota aşılamıyor.

Araç alacak olanlar genelde kampanyalı zamanları bekliyor. Kampanya ile 20 bine kadar düşük fiyatlar görülebiliyor.

Skoda Octavia

Skoda Octavia

Yeni Octavia Cam Tavan Mı?

2021 model Octavia alacak olanlar aracın cam tavan olup olmadığını araştırıyor. Son çıkan bütün modellerde cam tavan bulunmuyor. Ancak bazı müşteriler için cam tavan çok da önemli olarak görülmüyor. Bu müşteriler cam tavansız olan paketleri de satın alabiliyor.

2021 model Octavia’nın dolu paketinde cam tavan bulunuyor. Cam tavan sayesinde daha keyifli yolculuklar yapılabiliyor. Cam tavanın olduğu paketler diğer paketlere göre daha pahalı oluyor.

Cam tavan son zamanlarda yalnızca Octavia’da değil diğer markalarda da çokça kullanılıyor. Sebebi ise müşterilerin cam tavanı beğenmesi ve talep etmesi olarak görülüyor.

Skoda Octavia

Skoda Octavia

X