Ülkemizin bankaları, sürekli olarak yeni bir kampanya düzenliyor. Bu kampayalar ile birlikte vatandaşlar, ceplerini az da olsa rahatlatabiliyor. Bu bankalardan biri olan Halkbank, yeni hazırlamış olduğu bu kampanya ile müşterilerini mutlu edecek. Elektronik alışverişlerinde geçerli olan bu kampanya, yaptığınız harcamaya göre size ParafPara kazandırıyor. Bu yazımızda sizlere, Halkbank’ın elektronik harcamalarında kazandıracağı ParafPara kampanyasından bahsettik.

Halkbank’tan elektronik harcaması yapanlara 100 TL hediye

31 Ağustos 2022 tarihine kadar yapacağını elektronik alışverişelerinde, 100 TL değerinde ParafPara kazanmanız mümkün. Bu sayede istediğiniz teknoloji marketinden yapacağınız alışverişlede 100 Tl avantajınız olacak. Fakat bu kampanyaya katılabilmek için sağlamanız gereken harcama alt sınırı bulunuyor. Bu harcama sınırını aştığınız takdirde ise kartınıza direkt olarak 100 TL parafPara yüklenecektir.

ParafPara kampanyasının şartları nelerdir?

Halkbank’ın elektronik harcamalarına özel olarak dünlediği ParafPara kampanyasının bazı detayları bulunmaktadır. Bu detaylara dikkat ederek kampanyaya katılım göstermenizi öneriyoruz. Aksi takdirde kampanya dahilinde verilecek olan ParafPara’yı alamayabilirsiniz. Halkbank’ın sunmuş olduğu bu kampanyanın detayları şu şekildedir:

  • Elektronik harcamalarda verilecek olan kampanyanın son katılım tarihi, 31 ağustos 2022’dir.
  • Elektronik harcamalarda yapacağınız alışverişin alt sınırı bin 500 TL’dir. Bin 500 Tl ve üzerindeki alışverişlerde, direkt olarak kartınıza 100 TL değerinde paraf para yüklenecektir.
  • Hedefe ulaşılan kart hangisi ise söz konusu ParafPara, o karta yüklenecektir.
  • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapmış olduğunuz gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından sonraki gün kartınıza otomatik bir şekilde yüklenecektir.
  • Yaptığınız asıl harcamaların iptali durumunda ise size hediye olarak verilecek ParafPara, Halkbank tarafından geri alınacaktır. Eğer kartınızda yeterli miktar bulunmuyorsa, bir sonraki fatura döneminde ekstrenize borç olarak yansıtılacaktır.
  • Paraf, Parafly, sanal kartlar ve ek kartlar da kampanya kapsamında değerlendirilmektedir.
  • Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar ise kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanya dahilinde kazanmış olduğunuz ParafPara’nın son kullanım tarihi 15 Ekim 2022 saat 21.59’dur. Bu tarihe kadar ParafPara’nızı harcamanız gerekiyor. Aksi takdirde size verilecek olan ParafPara, Halkbank tarafından geri iade alınacaktır.
  • Kartınıza yüklenmiş olan ParafPara’yı başka bir karta transfer etmeniz, kullanım olarak sayılmıyor. Bu yüzden de son kullanım tarihine kadar bu ParafPara, Halkbank tarafından geri alınabilir.
İLGİLİ MAKALE  Halkbank'tan Kurban Bayramı'na özel 100 TL! İşte kampanyanın detayları

Halkbank elektronik harcaması kampanyasına nasıl katılabilirim?

Bu kampanyaya katılabilmek için iki farklı seçeneğiniz var. gelin hep birlikte bu seçenekleri inceleyelim.

Mobil bankacılık uygulaması ile katılma

Halkbank’ın Paraf kartlılara özel olarak sunmuş olduğu Paraf Mobil uygulaması ile elektronik harcaması kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle uygulamayı açın ve ardından da kampanyalar bölümüne gidin. Daha sonra ise elektronik harcamalarına özel olan kampanyayı bulun ve detaylarına tıklayın. En sonunda ise “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayın. Bütün bu işlemleri yaparak Halkbank’ın sunmuş olduğu elektronik harcaması kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz.

SMS ile katılma

Halkbank’ın Paraf kartlılara özel olarak sunmuş olduğu bu kampanyaya SMS ile katılabilmektesiniz. Bunun için “KAMPANYA” yazıp 3404’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ikamet etmekteyseniz ise aynı SMS’i 3444’e göndermeniz gerekiyor.

X