Ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan biri olan Denizbank, çiftçilere özel kampanyaları ile üreticilerin dikkatini çekiyor. Çiftçilere sunmuş olduğu üretici kart ile çiftçiler, bütün tarımsal ve hayvansal ihtiyaç harcamalarını bu kart üzerinden yapabilmektedir. Ayrıca Denizbank’ın anlaşmalı olduğu Türk Traktör Finans ile çiftçiler, çok kolay ve uygun vadeli krediler ile traktör satın alabilecektir. Bu yazımızda sizlere Denizbank’ın çiftçiler için sunmuş olduğu kampanyalardan bahsedeceğiz.

Denizbank Üretici Kart nedir?

Üretici Kartlar, çiftçilerin tarımsal ürün ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için hazırlanmış bir işletme kredisi ürünüdür. Üretici Kartlarla istediğiniz an nakit ve tarımsal girdi ihtiyacınızı karşılamak için hemen başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede tarlanızda veya herhangi bir hasat işleminde ihtiyaç duyduğunuz ürünleri almakta zorlanmazsınız. Bununla beraber Üretici Kartlar ile birlikte bu ürünlerin ödemesini çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Denizbank Üretici Kart özellikleri nelerdir?

  • Üretici Kart’a yılda bir kez ödeme yapılmaktadır. Yapılan ödemelerin vadesi ise kart sahiplerinin tarımsal veya hayvansal ürünlerin üretim ya da hasadına göre belirlenmektedir.
  • Çiftçiler, Üretici Kart’larına istedikleri zaman ödeme yapabilir ve acil nakit ihtiyaçlarında yatırdıkları meblağı hiçbir işlem yapmadan çekebilirler.
  • Üreticiler, tarımsal alışverişlerinde Üretici Kart’larına yatırdıkları nakdi kullanabilirler.
  • Üretici Kart sahipleri, anlaşmalı iş yerlerinden yapacağı alışverişlerde 6 aya varan vade ve %0 faiz avantajından yararlanabilir. Bu sayede yapacağı alışverişleri taksitlendirirken aynı zamanda vade farkı ödemezler.
  • Çiftçiler, Üretici Kart ile tarımsal işletme kredilerini DenizBank şubelerinden ve ATM’lerden nakit olarak çekebilir ya da tarımsal faaliyetleri için ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri DenizBank ile anlaşmalı olan iş yerlerinde sahip oldukları Üretici Kart’larını kullanarak satın alabilir.

Denizbank ile kolayca traktör alabileceksiniz

Türk Traktör Finans ile anlaşmalı olan Denizbank, çiftçi müşterileri için kolay ödenebilir krediler ile traktör alma fırsatı sunuyor. Bu sayede üreticiler, düşük faiz fırsatları ile istedikleri traktörlere sahip olabiliyor.

Şubeye gitmenize gerek yok

New Holland ve Case IH markalı traktörleri satın almak isteyen Denizbank müşterisi çiftçiler, kredi kullanabilmek için şubeye gitmelerine gerek yok. Türk Traktör Finans Projesi sayesinde anlaşmalı olduğu traktör markalarının şubelerindeyken, Denizbank kredisi kullanabiliyorsunuz. Bütün kredi işlemleri de anlaşmalı olunan traktör bayiilerinde gerçekleşiyor.

İLGİLİ MAKALE  Çiftçiye müjde! 2 yıl ödemesiz 500 Bin TL verilecek

100 bin Türk lirasına kadar yüzde 0 faiz

Türk Traktör Finans Projesi vasıtası ile traktör satın almak isteyen Denizbank müşterisi olan çiftçiler, 100 bin Türk lirasına kadar kullanacakları kredi için herhangi bir faiz ücreti ödemiyor. 2 yıl kadar vadeli olan bu kredi sayesinde sadece çektiğiniz kredi tutarı kadar ödeme yapıyorsunuz.

5 yıl vade ile sadece yüzde 1,39 faizli kredi çekin

Türk Traktör Finans Projesi vasıtası ile iş makinesi veya traktör almak isteyen müşteriler, 100.001 Türk lirası ile 250 bin Türk lirası arasında bir miktarda kredi kullanabilir. Kullandıkları bu kredinin geri ödmesini 5 yıl vadeli yapabilir ve sadece yüzde 1,39 oranında bir faiz uygulanır. Bu sayede de iş makinesi veya traktör almak isteyen çiftçiler, çok kolay ve uygun faiz oranları ile kredi kullanıp teçhizatlarını sağlayabilir. Bunun için herhangi bir New Holland veya Case IH bayiilerine uğramaları yeterli olacaktır.