İçerdikleri sağlıklı yağ asitleri ile hem bağışıklığımızı hem de sofralarımızı şenlendiren balıklar, birçok ürün gibi 2022 yılı içerisinde fiyat artışları ile karşımıza çıktı. Aldıkları zamlar sonrasında yüksek fiyatlardan satılan balıklar için belirlenen bir satış fiyatı olduğu gibi, satıcılar için de bir toptancı fiyatı bulunuyor. Balıklar tezgahlarda satılmak üzere Su Ürünleri Hali’nden alınıyor. Su Ürünleri Hali içerisinde satılan balıklar ise güncel tablolarda fiyat artış ve düşüşleri ile dalgalı bir grafik oluşturuyor.

Su Ürünleri Hali balık fiyatları

Su Ürünleri Hali içerisinde hem deniz ürünleri hem de balıklar kendi içlerinde belirli fiyatlar alarak satıcılar tarafından işlem görüyor. Farklı satıcılar tarafından satışları gerçekleştirilen balıklar için belirli bir fiyat aralığı belirleniyor ve bu fiyat aralıkları ise en düşük ve en yüksek fiyatları gösteriyor. Su Ürünleri Hali içerisinde satılan balıklar için belirlenen güncel fiyatlar ise şu şekilde:

Çipura

Çipura cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kilogram hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde çipura cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 80,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Çipura cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 90,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

İstavrit

İstavrit cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kutu hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde istavrit cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 550,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. İstavrit cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 650,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

İthal uskumru

İthal uskumru cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kilogram hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde ithal uskumru cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 35,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. İthal uskumru cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 40,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Kefal

Kefal cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kasa hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde kefal cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 100,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Kefal cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 250,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Kofana

Kofana cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde adet hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde kofana cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 140,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Kofana cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 160,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

İLGİLİ MAKALE  Boğaza kaçırdığınız balık kılçığından anında kurtulun. En etkili yöntem

Levrek

Levrek cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kilogram hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde levrek cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 70,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Levrek cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 120,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Lüfer

Lüfer cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde adet hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde lüfer cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 50,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Lüfer cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 90,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Norveç somonu

Norveç somonu cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kilogram hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde Norveç somonu cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 190,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Norveç somonu cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 210,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Sardalya

Sardalya cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kutu hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde sardalya cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 400,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Sardalya cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 800,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Somon

Somon cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kilogram hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde somon cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 60,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Somon cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 70,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Barbunya

Barbunya cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kap hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde barbunya cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 500,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Barbunya cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 800,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

İLGİLİ MAKALE  Sebze hal fiyatlarındaki en son durum ne? 2022 sebze hal fiyatları güncel liste

Kalkan

Kalkan cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kilogram hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde kalkan cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 175,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Kalkan cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 450,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Kırlangıç

Kırlangıç cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kilogram hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde kırlangıç cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 400,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Kırlangıç cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 500,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Mercan

Mercan cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kilogram hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde mercan cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 250,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Mercan cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 350,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Mırlan

Mırlan cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kasa hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde mırlan cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 300,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Mırlan cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 550,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Tekir

Tekir cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kasa hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde tekir cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 200,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Tekir cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 700,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

Alabalık

Alabalık cinsi balıklar Su Ürünleri Hali içerisinde aktif şekilde satışı gerçekleştirilen balık türleridir ve bu işlemlerde kilogram hesabı ile satış yapılır. Su Ürünleri Hali içerisinde alabalık cinsi balıklar en düşük fiyat olarak 40,00 Türk Lirası ücreti ile satılmaktadır. Alabalık cinsi balıklar için belirlenen en yüksek satış fiyatı ise 45,00 Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.