PUBG Mobile, Aralık 2017 yılında piyasaya çıktığından bu yana oyun severler tarafından oldukça sevilmiş ve ilgi görmüş popüler oyunlardan biridir. Birinci şahıs nişancı ve hayatta kalma türünde bir oyun olan PUBG Mobile oyununda temel amaç, birtakım silah ve bazı ekipmanlardan yararlanarak rakipleri yapılan mücadelede yenmektir.

Bu amaç doğrultusunda ilerlerken oyun severler aynı zamanda birtakım kodlar da kullanma şansına sahip olurlar. Bu kodlar hem silah ve hem de çeşitli türlerde koruyucu bazı ekipmanların kolayca alınabilmesine bir imkân sağlar.

Kodlar genellikle oyuncular tarafından satın alma yoluyla temin edilirler. Ancak onlar ücretsiz de dağıtılabildikleri için bu şekilde de elde edilme şansları vardır.

PUBG Mobile Ücretsiz Kodları

Pubg Mobile oyununda kullanılması üzerine birçok oyun severe çeşitli zamanlarda ücretsiz olarak verilen kodlar, 12 basamaklı birtakım karakterlerden oluşurlar. Bu kodların elde edilmesi, oyun içi mücadelede oldukça iyi şanslarla oyuncuları bir araya getirir.

Genel olarak belli başlı bazı şartlara ilgili oyuncuların uyum sağlamaları halinde daima bu kodları en pratik biçimde alabilme şansları olur. Sadece hediye ücretsiz kodların temini için birtakım adımlara uygun hareket edilmesi gerekir. Çekilişlere uygun şekilde bir katılım sağlanmalıdır.

PUBG Mobile Ücretsiz Kod Kullanma İşlemi

PUBG Mobile oyununda sıkı bir mücadeleye girişilmesi için daima ekstra birçok olanaktan yararlanılmaya çalışılmalıdır. Kodlar her zaman fayda sağlayan ve yararlanmaya en uygun araçlar olarak öne çıkarlar. PUBG Mobil ücretsiz kod kullanma işlemlerinin eksiksiz yerine getirilmesini takiben çok kolay şekilde bu kodlardan ilgili faydalar sağlanır.

 • PUBG oyunundaki özel karakter kimliği bilgilerinin alınması,
 • Daha sonra Pubg Mobil resmî sitesine gidilmesi,
 • Burada kimlik bilgilerinin ilgili yere yazılması,
 • Kodun aktive edilmesi ve doğrulamanın tamamlanması,
 • Reedem veya etkinleştir seçeneklerinden birisine tıklanması,

Bu işlemler çerçevesinde Pubg Mobil oyununda kullanım için verilen ücretsiz kodlar etkinleştirilmiş olurlar. E mail adresine gerekli bilgiler gönderilir. Bu noktada bilinmesi gereken temel şey, ücretsiz kodların aktivasyonu için belirli bir zamanının olmasıdır. Süre dolmadan bu kodların uygun şekilde etkin hale getirilmeleri gereklidir.

PUBG Mobile Kodları Nelerdir?

İLGİLİ MAKALE  PUBG oynatan telefonlar - PUBG mobile destekleyen 7 ideal telefon

PUBG Mobile kodları nelerdir yine bu da birçok oyun sever tarafından merak edilen önemli konu olarak öne çıkar. Kodlar arasında her bakımdan oldukça güzel bir çeşitliliğin olduğu görülür. Her bir kod kendi özelinde oyun bünyesinde bir kullanım yapısına sahiptir.

 • Havai fişek ve altın tava kodları,
 • AKM tabancası kaplama kodu ve efsanevi kıyafet kodları,
 • UMP9 ve SCAL-L tabancaları kaplama kodları,
 • Efsanevi araç ve ücretsiz falcon kodları,

PUBG Mobile kod çeşitleri arasında genellikle bunlar öne çıkıyor. Oyuncuları bu kodların her birine sahip oldukları takdirde çok daha iyi şekilde oyunu yönetebilir oluyorlar. Rakipleriyle iyi bir performans dahilinde mücadele edebiliyorlar.

PUBG Mobile Kodları Nasıl Satın Alınır?

Çoğu oyun severin en çok merak ettiği şeylerden biri, PUBG Mobile kodlarının nasıl satın alınacağı oluyor. Ücretsiz şekilde bu kodlara sahip olunmasının yanı sıra onların doğrudan belirli bir ödeme yaparak da temin edilebilmesi mümkündür.

Bunun için kod satışı yapan bir online güvenilir siteye giriş yapılması yeterlidir. Orada ihtiyaç duyulan kodlar bulunur ve onların ödeme işlemleriyle temini sağlanır. Aktivasyon işleminden sonra ilgili kodlar kullanılabilir olurlar.

2021 Kasım için kodlar:

 • BBKTZEZET3 – Leo Outfit
 • CRCLFLV1RWS
 • DKJU10GTDSM – Rewards: 2000 Silver Fragments
 • UKUZBZGWF – Rewards: Fireworks

PUBG Mobil Kodları ve Fiyatları

Pubg Mobile oyununa yönelik kod satışı yapan sitelerde fiyatlar birtakım değişkenlikler gösterir. Hangi kodların temin edileceğine yönelik olarak fiyatlar belirlenir. Online olarak en hızlı şekilde ilgili kodlara çok kısa sürelerde sahip olunur.

İzleyin: PUBG MOBİLE REDEEM CODE 2021 (KANITLI) – YENİ REDEEM CODE – pubg mobile kod – PUBG mobile

PUBG Mobile Karakter Kimliği Nedir?

Pubg Mobil oyununda bazı kod fırsatlarından yararlanılması için daima karakter kimliğinin de kullanılmasına ihtiyaç olur. Bazı yeni oyuncular bunun ne olduğunu ve ondan nasıl faydalanılacağını merak ederler.

Bu kimlik, her oyuncuya özel ve benzersiz şekilde verilen bir yapıya sahiptir. Karakter adlarının aynı şekilde bir farklılığı vardır. Kod satın alımlarında bu karakter kimliğiyle ilgili işlemler yapılır.