Ünlü Yazar ve Televizyoncu Hamza Yardımcıoğlu, semavi dinlerdeki uzaylı tarihi ile ilgili bilgilerini verdi. İnsanlığın saklı tarihi ile ilgili bilinmeyenleri açıklayan Hamza Yardımcıoğlu, Bahar Feyzan’ın sorularını yanıtladı. Uzaylıların var olduğunu belirten Hamza Yardımcıoğlu, uzaylı figürünün semavi dinlerdeki yerlerini belirtti.

“İnanada inanmayanda aslında inanıyor”

Ünlü Yazar ve Televizyoncu Hamza Yardımcıoğlu, uzaylıların varlığına inan ya da inanmayan kimselerin, aslında dünya dışı yaşam formlarının varlıklarına inandıklarını iddia ediyor. Hamza Yardımcıoğlu yazmış olduğu kitabında, insanlığın yaratılışını hem semavi dinlerde hem de mitolojide detaylı ve karşılaştırmalı olarak incelediğini belirtti. Semavi dinlerdeki meleklerin uzaylı olarak tanımlandırılabileceğinin altını çizen Hamza Yardımcıoğlu, meleklerin de uzay gemileri ile dünyaya geldiklerini belirtiyor.

Meleklerin uzay gemisi ile dünyaya indiklerini belirten Hamza Yardımcıoğlu, Kuran-ı Kerim’de de bu şekilde indiklerinin belirtilmiş olduğunu söylüyor. Kuran-ı Kerim’de “Gamam” kelimesi olarak geçtiğini söyleyen Hamza yardımcıoğlu, tefsirlerde “Gamam” kelimesinin “bulut” olarak çevrildiğini anlattı. Daha sonra ise “bulut” kelimesinin Arapça’da “Sehab” olarak kullanıldığını ve bu kelimenin de yağmur ve doğa ile ilişkilendirilen ayetlerde yer aldığını dile getirdi. Meleklerin yeryüzüne inişi ile ilişkilendirilen ayetlerde “Gamam” kelimesinin yer aldığını, ancak yağmur ve doğa ile ilişkilendirilen ayetlerde ise “Sehab” kelimesinin yer aldığını anlattı.

Tevrat’ta daha açık bir şekilde anlatılıyor

Ünlü Yazar ve televizyoncu Hamza Yardımcıoğlu, Tevrat’ta uzaylı konusunun daha açık bir şekilde anlatıldığını belirtti. Tevrat’ta da “Gamam” kelimesinin yer aldığını belirten Hamza Yardımcıoğlu, tanrıların ve meleklerin bir uzay gemisi içerisinde dünyaya indiklerini anlatmakta olduğunu söyledi. Ayrıca bu uzay gemisi, İsrailoğulları’nı düşmanlarına karşı korumaktadır. Kuran-ı Kerim’de ve Tevrat’ta geçen bu olayda, bulut diye anlaşılan kasımın aslında uzay gemisi olduğu düşünülmekte.

Zaman yolculuğu mümkün mü?

Ünlü Yazar ve Televizyoncu Hamza Yardımcıoğlu, uzaylıların bizlerden çok daha ileri bir teknolojiye sahip olduklarını belirtti. Bununla birlikte zaman yolculuğu konusuna değinen bahar Feyzan’ın sorusunu yanıtladı. Bahar Feyzan, Hamza Yardımcıoğlu’na bir gün zaman yolculuğunun mümkün olabileceği ihtimalini sordu. Bunun üzerine Hamza Yardımcıoğlu, zaman yolculuğunun şu an da bile yapıldığını söyledi.

İLGİLİ MAKALE  Dünyaya tuzak kurdular! Hamza Yardımcıoğlu dünya üzerinde oynanan iklim oyununu ifşa etti

Bahar Feyzan, kendisinin bunu şu an için yapamadığını ve bilet alıp ne zaman zaman yolculuğu yapılacak bir teknolojiye sahip olacağımızı sordu. Hamza yardımcıoğlu da konu üzerine, sıradan insanların bunları asla yapamayacağını dile getirdi. Zülkayreyn Misyonu diye bir varlığın olduğunu söyleyen Hamza Yardımcıoğlu, bu misyona bağlı olan cemiyetlerin zaman yolculuğu yapabildiklerini söyledi. Ancak bu cemiyette var olan kişilerin insan olup olmadığı kesin değil.

“Bizi tohumlayıp buraya getirdiler”

Ünlü Yazar ve Televizyoncu Hamza Yardımcıoğlu, uzayın sadece görünenden ibaret olmadığını dile getirdi. Galaktik sistemlerin var olduğunu söyleyen Hamza Yardımcıoğlu, bu sistemlerin her birinin bir yöneticisinin olduğunu anlattı. Ayrıca bu sahipler, uzayı ve zamanı bükebilen varlıklardır.

Uzaylı varlıkların bizleri tohumlayıp buraya getirdiğini dile getiren Hamza Yardımcıoğlu, bizi buraya gönderen kişilerin iyi bir toplum oluşturma amacı ile gönderdiklerini söyledi. Kendi içimizde tanrılar yaratıp onlara tapmamamız gerektiğini dile getirdiler. Hamza Yardımcıoğlu bizi buraya gönderen kişilerin, tanının yerine oturabilecek kişilerin varlığının kabul etmememiz konusunda uyardıklarını belirtti.

İzleyin: Semavi Dinlerde ve Mitolojilerde Uzaylı Gerçeği! | Hamza Yardımcıoğlu & Bahar Feyzan